Екс-дружина Узєлкова зірвалася з дітьми до Ізраїлю: з’явився чоловік, який робить Марину Боржемську щасливою

Вибір редакції


Марина Боржемська – фітнес-тренер, фахівець із правильного харчування, хоча закінчила педагогічний університет, родом із Вінниці. Протягом багатьох років вона була дружиною Вячеслва Узєлкова. У пари народилося двоє дітей, хоча на шляху до цього на них чекали труднощі. Декілька разів у Марини траплявся викидень. Справжню популярність Марині принесла участь у пограмі “Зважені та щасливі”, де вона була фітнес-тренером разом зі своїм чоловіком-боксером Узєлковим.

Марина Боржемська фітнес-тренер та спеціаліст з харчування Марина Боржемська фітнес-тренер та спеціаліст з харчування

Як розповіла Марина Боржемська в інтерв’ю “Зірковому шляху”, в Ізраїлі у неї живе сестра. Нещодавно у них у родині трапилося диво – сестра народила первістка. Як тільки Боржемська дізналася про новину, одразу зібралася летіти до сестри разом із мамою та дітьми. Марина світиться від щастя, вони довго чекали на поповнення в сім’ї. Після розлучення з Узєлковим, за Мариною уважно спостерігали її шанувальники, всі чекали, що в неї з’явиться чоловік. Але цього не відбувалося.

Марина Боржемська з мамою та дітьми Марина Боржемська з мамою та дітьми

Тепер же Боржемська ділиться, що в її житті з’явилася особлива людина, яка вміє її дивувати і не дає багато часу на роздуми. Очі Марини горять, усмішка не сходить з обличчя, вона виглядає сонячною. Але інтригу, таки, тримає, хто ж цей загадковий чоловік. Вона пояснила це тим, що не хоче поспішати і передчасно на щось сподіватися, адже насамперед вона мама і не хоче зайвий раз травмувати своїх дітей. Коментатори під відео в захваті:

  • “Щастя тобі, Мариночко!
  • “Яка гарна жінка”
  • “Невже це той єдиний?”
  • “Подивимось, як розвиватимуться події”.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × 1 =

Translate »