Екс-коханець Алли Пугачової Буйнов вперше показав свою дружину: “Для мене ти завжди комсомолка”

Вибір редакції


Російський співак Олександр Буйнов, який раніше дуже близько спілкувався з Примадонною Аллою Пугачовою, показав свою дружину. Артист привітав її з Міжнародним жіночим днем.

Олександр Буйнов тричі одружувався. Його перша дружина – Любов Вдовіна. Вони познайомились, коли майбутній артист служив в армії. Дітей у пари не було, через 2 роки вони розлучились. Другою дружиною зірки стала Людмила, на якій він одружився через її вагітність. Пізніше співак зізнавався, що шкодує про своє рішення створити сім’ю в таких обставинах. У подружжя народилась дочка Юля. Через 14 років вони вирішили розстатися.

Втретє Буйнов одружився на Альоні Гутман, вона продюсер і косметолог, а також найбільше кохання в житті Олександра. Жінка вже була розлучена з колишнім чоловіком, а артист на момент знайомства ще був у шлюбі, але нові почуття стали причиною для розлучення.

Екс-коханець Алли Пугачової Буйнов вперше показав свою дружину
Екс-коханець Алли Пугачової Буйнов вперше показав свою дружину

8 березня Олександр Буйнов публічно привітав всіх жінок і свою кохану зі святом та показав дружину на фото в своєму Інстаграм-блозі:

Вітаю всіх жінок зі Святом Весни! Бажаю усього потроху і величезного жіночого щастя!!! І звичайно вітання моїй коханій Оленці! Для мене ти завжди комсомолка, як на чорно-білому фото, коли ми познайомились! Дорогі ви наші дівчата, будьте завжди молоді серцем і душею, будьте здорові, а ми, мужики, зробимо все для цього, ну… будемо старатися! Любимо вас безмежно і всі шалені вчинки вчиняємо заради вас!

Нагадаємо, в минулому Буйнова пов’язував бурхливий роман з Аллою Пугачовою. Співак в інтерв’ю розповідав, що закохався в Примадонну в середині семидесятих. Йому вдалось привернути увагу знаменитості і вони закрутили стосунки, але вони тривали недовго і закінчилися через почуття Пугачової до Розенбаума.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × two =

Translate »