...

ексдружина Пономарьова Мозгова звернулась до зірок, які хизуються державними нагородами – Одна Хвилина

Вибір редакції


Олена Мозгова, відома українська музична продюсерка та колишня цивільна дружина Олександра Пономарьова, звернулась до артистів, які звертають занадто багато публічної уваги до своїх нагород. Зокрема, мова йшла про тих зірок, які вихваляються орденами від держави за допомогу українській армії, благодійність чи волонтерство.

На особистій сторінці в соціальній мережі Фейсбук Олена Мозгова опублікувала короткий, але “гострий” допис, в якому деякі відомі зірки стовідсотково впізнали свою поведінку. Знаменитість не стала називати імена, втім навіть без цього було цілком зрозуміло, до кого звертається продюсерка.

Олена Мозгова з критикою звернулась до українських артистів
Олена Мозгова з критикою звернулась до українських артистів

Українська продюсерка натякнула, що їй стає бридко, коли вона бачить численні фотографії орденів і відзнак за “допомогу армії, за вагомий внесок, за самовіддану працю”. Користуючись нагодою, знаменитість поцікавилась у тих артистів, до яких зверталась, чи не нудить їх самих від надмірного вихваляння своєю діяльністю. Олена Мозгова висловилась у новому дописі, що не може зрозуміти цілей подібних публікацій.

Фу! Вас самих від себе не нудить, орденоносці-грамотоносці? Народні, заслужені, простужені, навіщо вам усе це? Навіщо ви це публікуєте?

– прокоментувала Олена Мозгова.

Відома українська продюсерка звернулась до артистів, які публікують свої нагороди
Відома українська продюсерка звернулась до артистів, які публікують свої нагороди

Крім того, поцікавилась на додачу Олена Мозгова, чи не соромно самим представникам шоубізнесу хвалитись подібними “досягненнями”. Ймовірно, українська продюсерка натякнула, що нічого надзвичайного в такій діяльності немає. Олена Мозгова назвала подібну поведінку деяких зірок “совком головного мозку”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nineteen − three =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.