...

Емілі Ратаковскі в міні-бікіні показала, як привернути до себе увагу на пляжі: “Екзотично”

Шоу-бізнес

Відома модель Емілі Ратаковски досить багато часу проводить на активному відпочинку на пляжі

Знаменита супермодель все рідше ділиться особистими новими фото і більше приділяє час маленькому синові, який народився зовсім недавно. Всього пару раз Ратаковскі була помічена на прогулянці, викликавши бурю з коментарів в мережі, адже прихильницям було цікаво знати: як сильно змінилася фігура Емілі з появою на світ дитини.

 

Не так давно шанувальники також згадали один з вдалих образів Ратаковскі, яким вона захоплювала на пляжі. У небесно-блакитному бікіні знаменитість ходила на узбережжі і милувалася пейзажами. В об’єктиві Ратаковскі позувала розслаблено і спокійно. Відкидаючи волосся з боку в сторони в сторону, модель насолоджувалася вільними часом.

Плоский живіт, пишні форми і ідеальна шкіра, схоже, з Емілі були завжди. І вона з гордістю підкреслює це, тому виглядає досить екзотично в своїй простоті на тлі інших моделей.

Ми також писали, що після народження дитини Ратаковскі ще жодного разу не показувала фігуру, присвячуючи свій час сім’ї і самій собі. І тільки сьогодні дівчина поділилася постом магазину, заради якого не тільки засвітилася вперше після пологів, але ще і розкрила піжаму, щоб показати тіло у всій красі.

 

 

“Це було записано до вагітності? що ?? !!! Мені потрібно знати; чорт, Емілі, хороша робота! Цілі👏; Як? У тебе тільки що народилася дитина! 🙄 ; Я маю на увазі, що ти виглядаєш так, ніби не народжувала!; А що так можна було? Отетерівши…; Прошу вибачення, але де животик після вагітності?; Виглядаєш приголомшливо; ти така красива, боже мій! У тебе тільки що народилася дитина!; Вона виглядає вогненною💗”»

Politeka 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × five =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.