фанати не впізнали Руслану в екстравагантному костюмі – постаріла чи переборщила з гримом? – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відома українська співачка та улюблениця тисяч українців взяла участь в телешоу “Маска”, яке знімається в Литві. Так, після третього випуску зірка вибула з телепроєкту та всім стало відомо, хто ховався за одним із найнезвичайніших костюмів на шоу. Артистка виступала в образі Сонця, а символізувало воно, за її словами, Україну.

Руслана розповіла, що вона довго роздумувала над тим, чи варто погоджуватись на знімання в розважальному шоу. Так, за зізнанням співачки, вона не усвідомлювала до кінця, як це виглядатиме, адже в Україні й досі триває війна. Втім, пізніше артистка зрозуміла, що знімання в закордонному телепроєкті – це зайвий шанс нагадати всьому світу, що в Україні триває кровопролитна війна, яку потрібно зупинити.

Руслана на телешоу “Маска”

Українська співачка взяла участь в литовському варіанті популярного шоу в образі Сонця. Артистка розповіла, що її костюм символізував рідну країну, яка нині бореться за шанс жити щасливо, виборює своє світле майбутнє.

Своєю участю я прагнула наголосити, що Україна – це країна сонця. Ми боремося за сонце!

– прокоментувала зірка.

Руслана обрала цікавий та символічний образ для участі в литовському шоу
Руслана обрала цікавий та символічний образ для участі в литовському шоу

У костюмі впізнати Руслану було неможливо, адже артистка дуже добре замаскувалась. Варто зазначити, що співачка виглядає прекрасно – здається, знаменитості вдалось знайти секрет вічної молодості, адже наступного року вона святкує 50-річний ювілей, а на свій вік зовсім не виглядає.

На жаль, розповіла артистка, вона вибула всього лиш після третього випуску литовського телепроєкту “Маска”, втім вона вдячна кожному, хто підтримував її на цьому шляху. Крім того, артистка висловила окрему вдячність організаторам і творцям шоу, адже вони пообіцяли попри все відправити гроші на благодійність для України.

Руслана зазначила, що гроші будуть направлені на пластичні операції для українських військових, які постраждали внаслідок бойових дій. Артистка зазначила, що вбачає у такому рішенні символізм, адже шоу “Маска” подарує обличчя тим, хто його втратив через війну в Україні.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 5 =

Translate »