фанати не впізнали схудлого і постарілого Валерія Леонтьєва поряд з американською дружиною – Одна Хвилина

Вибір редакції


Комусь може здаватись, що сучасні технології зробили настільки великий крок у майбутнє, що тепер підкорити час може ледве не кожен. Втім, ця матерія для нас не підвладна, тому старість потрібно сприймати з честю та гордістю. Старіє кожен – навіть найпопулярніші й багаті кумири мільйонів.

Так сталось і з Валерієм Леонтьєвим, якого тепер не впізнають поруч з його дружиною Людмилою Ісакович, яка давно переїхала жити до Америки. На особистій сторінці Ігоря Крутого в соціальній мережі Інстаграм з’явились кадри, на яких Валерій Леонтьєв приїхав навідати свого товариша разом з дружиною Людмилою Ісакович. Знаменита пара помітно постарішала, а в російському співакові можна ледве впізнати колись кумира мільйонів.

Що відомо про шлюб Валерія Леонтьєва?

Відомий російський музикант зустрів свою дружину, коли вони обидва були ще зовсім молодими. Майбутній артист тільки мріяв про велику сцену, а Людмила надихала його своїм незбагненним захопленням музичним мистецтвом. Хоча вперше майбутні закохані зустрілись на початку 70-х років минулого століття, по-справжньому захопили одне одним лише через два роки.

Людмила приїхала в аеропорт, а там блукав у пошуках свого рейсу молодий Валерій Леонтьєв. Ісакович одразу звернула на нього увагу, адже чоловік розгублено ходив із рожевою мискою. Тоді ніхто не підозрював, що зустрілись не просто знайомі, а майбутні закохані. Людмила Ісакович тоді керувала творчим об’єднанням “Ехо” й запросила виступати разом із ними Леонтьєва. Життя закрутилось, а офіційно закохані одружились лише через 26 років спільного життя.

Валерій Леонтьєв і Людмила Ісакович в далекому минулому, коли обидва були ще зовсім молодими та пристрасними
Валерій Леонтьєв і Людмила Ісакович в далекому минулому, коли обидва були ще зовсім молодими та пристрасними

На той момент Валерій Леонтьєв уже користувався популярністю, а от його дружина вирішила переїхати до США та залишити музику. В Америці жінка працює грумером – робить стрижки собакам.

Зараз подружжя не соромиться визнавати, що у їхніх стосунках давно немає пристрасті, а шлюб швидше схожий на міцну дружбу. Однак Леонтьєва, як і його дружину, це не бентежить. Незважаючи на численні чутки про розставання, вони досі одружені.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen + three =

Translate »