фанати ошелешені, побачивши зірку серіалу “Солдати” через 18 років – Одна Хвилина

Вибір редакції


Візьмемо хоча б Георгія Гунька. За час знімання цей герой піднявся у званні від рядового до молодшого сержанта. І врешті став сержантом. Особливого часто персонажа з другої роти можна побачити у 1, 13 і 16 сезонах. Хлопчина розумненький і веселенький, бо частенько втрапляє в кумедні ситуації. Пригадайте хоча б епізод, коли Гунько підмінює форму Кудашева. Після служби сержант став рятувати людей в лавах МНС.

За час серіалу персонаж Антона Ельдарова доріс до звання сержанта

Цю роль зіграв Антон Ельдаров. І це посприяло просуненню актора до подальших кіноробіт. Його фільмографія налічує більш ніж 8 десятків ролей. Тато Антона – знаменитий письменник Ігор Фарбаржевич. Після “Солдатів” Ельдаров з’являвся у “Ранетках”, “Скліфосовському”, “Гаражному татові” й інших серіалах. Але його й досі асоціюють з сержантом Гуньком.

Впізнати сержанта Гунька в Антонові Ельдарові зараз неможливо

Щоправда, впізнати служивого в обрисах обличчя дуже складно. Це і не дивно, адже відтоді минуло 18 років, і чоловік змужнів, набрав вагу, відростив щетину. Антон одружений з гримеркою Мариною Дьяковою. У пари підростає двоє дітей.

Ще один українець в армії

Постійним глядачам комедійного серіалу добре запам’ятався ще один мешканець України – прапорщик Шматко. Олексій Маклаков зіграв хитрого дядечка, який через свою недолугість весь час втрапляє в різні пригоди. Якби подібного персонажу в сіткомі не було, його б дивилися не з такою великою цікавістю.

Серіальний прапорщик продовжив окреме життя. Маклаков зіграв Шматка у стрічці «Прапорщик, або Йо-мойо». За сюжетом чоловік приїжджає відвідати свою рідну Одесу і надзвичайно здивований, що в місті ходять гривні, і ніхто не хоче брати в нього рублі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × four =

Translate »