Феноменальна Katya Chilly прийшла на Голос

Музика

Виступ Katya Chilly на шоу «Голос країни 7» за лічені години зібрав понад 100 тис. переглядів на YouTube.

Цієї неділі, 26 лютого, на сліпі прослуховування вокального шоу «Голос країни 7» прийшла легендарна українська співачка Katya Chilly, якої не було на екранах понад 10 років. Поява вокалістки спричинила справжній фурор у соціальних мережах.

Зіркові тренери зізналися, що вони давно захоплюються музикою Katya Chilly та вважають її новаторкою української музики, повідомляє ТСН.

Ти відкриття для України. Ти потрібна нам такою, якою ти є. Спасибі тобі! – емоційно сказав Сергій Бабкін.

Користувачі соціальних мережах також високо оцінили виступ Katya Chilly. За словами сотні глядачів пісня «Светлица», що прозвучала у її виконанні, дарує відчуття спокою, любові та невагомості.

Незважаючи на численні коментарі та компліменти від зіркових тренерів для Katya Chilly виявилося дуже складно визначитися до кого в команду піти. Співачка зізналася, що її вибір став неочікуваним навіть для неї – своєю наставницею легендарна вокалістка обрала Тіну Кароль.

Після виступу Katya Chilly зірковий тренер Джамала запропонувала легендарній співачці разом створити музичну імпровізацію на сцені «Голос країни 7». До двох жінок із потужними голосами долучився й Сергій Бабкін. 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

seventeen + 4 =