...

Філіп Кіркоров подивував новим іміджем: коротка стрижка “їжачок”, ще й брови вилізли казна куди

Вибір редакції


Затятий путініст Філіп Кіркоров не перестає дивувати численну армію шанувальників змінами у зовнішності. Спочатку пофарбував волосся у білий колір, тепер і взагалі позбувся його.

56-літній артист ніяк не може обрати собі сталий імідж і постійно перебуває у пошуку нового образу.

Волосся

Любитель епатажу Філіп Кіркоров постійно змінює зачіску. Тепер дійшла черга до абсолютно не притаманного співаку коротенького чубчика. Він недовго ходив блондином із довгим волоссям. Тепер перетворив пишну шевелюру на коротенький “їжачок”.

Впізнати Кіркорова в короткій стрижці неможливо

У такому вигляді ексчоловік Пугачової став схожим на підстаркуватого рокера. Фоловери певні – до такого кардинального кроку Філю підштовхнула не жага до експериментів, а необхідність. Напевно, постійне використання фарби призвело до проблем із волоссям. От і довелося обрізати все, щоб дочекатися, допоки відросте нове. Не виключено, що Кіркоров збирається нарощувати волосся, а ця процедура якраз і потребує підстригання старого.

Брови

Артист постійно щось у собі змінює. Одного разу влаштував перепалку з журналістом, який поцікавився пластикою сідниць. Філіп запевняв, що у нього все натуральне, і навіть дозволив помацати зад. Але не переконав, оскільки м’яке місце знаменитості виявилося неприродно тугим.

Філя навіщось підняв брови

Далі було створення кубиків на животі після відкачування жиру. Та найбільше Філіп потішив прихильників, коли змінив форму брів. Тепер вони підняті набагато вище природної лінії росту. Люди не впізнали свого кумира у такому вигляді й почали висловлювати припущення, що це зовсім не Кіркоров, а його двійник. Інші, побачивши “брови, що живуть своїм життям”, назвали співака клоуном.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 + sixteen =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.