Фільми які варто переглянути на День Закоханих (ВІДЕО)

Кіно

До Дня Святого Валентина закохані завжди готуються заздалегідь. Особливий настрій на весь вечір створює кінофільм. Багату романтичну атмосферу можна створити дома влаштувавши кіносеанс з теплим пледом і чаєм. Незважаючи на те, що 2017 рік тільки почався, кіноіндустрія вже встигла порадувати глядачів виходом декількох кінофільмів, які відмінно підійдуть для перегляду в День Закоханих.

Мusicukraine.net   пропонує для перегляду такі кінопрем’єри 2017 року.

«Ла-Ла Ленд»

Цей чудовий фільм про творчу пару Мії і Себастьяна, які зустрілися в період своїх життєвих невдач. Міа мріє стати кіноактрисою, а Себастьян – відкрити свій власний джаз-клуб. Коли вони розуміють, що не можуть один без одного, доля приносить їм нове випробування – успіх. Для любителів романтичних історій цей фільм буде як ніколи до речі.

«П’ятдесят  відтінків темряви»

Друга частина сиквела «П’ятдесят відтінків сірого» в Україні вийде напередодні Дня Святого Валентина. У новій кінострічці Крістіан Грей боротиметься зі своїми внутрішніми демонами, поки Анастейша Стіл змушена протистояти гніву і заздрості тих жінок, що були з Крістіаном до неї.

«Чому він?»

Якщо ви не любите на 14 лютого сумувати, то обов’язково подивіться завзяту комедію «Чому він?». У кожної дівчини була ситуація, що її хлопець зовсім не подобається її татові. Цей фільм саме про таку історію. Батько Нед Флемінг приїжджає в Стенфорд, щоб відвідати свою старшу дочку, і зустрічає там її хлопця – ексцентричного мільярдера Кремнієвої долини – Лерда Мейх’ю, чия поведінка викликає у Неда обурення, на хвилі якого між ними наростає суперництво, що загострюється тим, що Лерд збирається зробити своїй коханій пропозицію.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

17 + 14 =

Translate »