...

“Фільтри не врятували”: 74-річна Алла Пугачова після дня народження показала своє обличчя зблизька (ФОТО)

Вибір редакції


Алла Пугачова показала, як виглядає зблизька
Алла Пугачова показала, як виглядає зблизька

Одна з найвідоміших російських співачок сьогодні вже не тішить шанувальників новими хітами й виступами на великій сцені. Натомість зірка приділяє чи не весь свій час близьким людям – чоловікові Максиму Галкіну й двом спільним дітям Лізі та Гаррі. Крім того, артистка активно веде особистий блог, де час від часу публікує свої фотографії та кадри своєї родини.

Нещодавно Алла Борисівна поділилась своєю фотографією, яка була зроблена з дуже близького ракурсу. Думки шанувальників у коментарях до публікації розділились.

Алла Пугачова вперше за довгий час показала, як виглядає її обличчя зблизька
Алла Пугачова вперше за довгий час показала, як виглядає її обличчя зблизька

На нещодавно опублікованій фотографії знаменитість позує на тлі зеленого саду, втім дерева на кадрі майже не видно. Річ у тім, що знімок зроблене зблизька, що ідеально демонструє зморшки й реальний зовнішній вид знаменитості.

Новим дописом зірка поділилась з нагоди свого дня народження, який святкувала у цю суботу, 15 квітня. Знаменитість подякувала кожному, хто привітав її із таким важливим днем.

Алла Пугачова сполохала мережу своїм кадром зблизька
Алла Пугачова сполохала мережу своїм кадром зблизька

Оскільки на фотографії 74-річна Примадонна має вікові зморшки, у коментарях під її новою публікацією таки знайшлись люди, які її розкритикували. Так, наприклад, одна з користувачок мережі зазначила, що Аллу Борисівну “фільтри не врятували”. Мовляв, скільки б зірка не редагувала кадр і яку б кількість макіяжу не наносила, все одно буде видно її реальний вік.

Ба більше, інші підписники відомої російської артистки погодились із коментарем, в якому користувачка Інстаграму Олена дивується, навіщо ділитись таким фото. На думку підписниці Алли Борисівни, всі знають і розуміють, як має виглядати людина в її віці, тому такі кадри викликають виключно нерозуміння.

Разом з тим, у коментарях знайшлись лояльніші користувачі мережі, які зазначили, що у 74 роки Алла Пугачова виглядає так, як багато людей не можуть собі дозволити виглядати у набагато молодшому віці.

Коментарі під останнім дописом зірки
Коментарі під останнім дописом зірки

Слід зазначити, що попри бурхливі обговорення публіки віку й зовнішності Примадонни, вона не звертає на це увагу. Сьогодні знаменитість живе у щасливому шлюбі з набагато молодшим за себе чоловіком і виховує з ним двох спільних дітей. Зіркова пара мешкає в Ізраїлі, куди переїхала на тлі цькування за антивоєнну позицію.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.