...

Фіналістка “Холостяка-11” Юля Зайка показала з ніг до голови, як змінилася після шоу: Заливако кусатиме лікті

Вибір редакції


Колись учасниця популярного шоу про любов “Холостяк-11”, а нині успішна українська блогерка Юля Бельченко, знову радує аудиторію свіжими фото з відпочинку

Юля Бельченко, яку більшість аудиторії знають за прізвиськом “Зайка”, вирішила поділитись зі своїми читачами ніжними фото з відпочинку. Шанувальники дівчини одразу відреагували безліччю приємних коментарів на інстаграм сторінці красуні.

Юля Зайка на відпочинку
Юля Зайка на відпочинку

Яку красуню втратив Холостяк

Є прихильники Юлі, які постійно відзначають, яку красуню втратив Михайло Заливака, обравши іншу. І дійсно, дівчина з кожним днем стає все гарнішою, впевненішою в собі. Можливо колишній холостяк знову захоче спробувати відродити відносини, тим більше після гучного розлучення з Анною Богдан? Поки він, напевно, продовжує слідкувати за життям дівчини, які він не обрав.

Багато дівчат продовжують цікавитись дієтами чи вправами, які допомагають Юлі тримати себе в формі та мати такий розкішний вигляд. Зайка ж не раз підкреслювала те, що ні разу не сиділа на дієті та не змушувала свій організм голодувати. І, дивлячись на сторіз молодої блогерки, вона таки періодично балує себе смачненьким.

Сторіз Юлії Зайки
Сторіз Юлії Зайки

Потрібно нагадати, що наразі Юля Бельченко активно працює та розвиває себе у сфері SMM, проводить авторські курси, активно займається інтернет-маркетингом. Хоча перша робота красуні була досить важкою та монотонною. Вона працювала екскурсоводом в київському музеї Павла Тичини. Дана посада дозволяла їй безплатно відвідувати всі музеї столиці, тому наразі вона знає абсолютно все про історію міста і не тільки.

Не забуває Зайка брати участь також  в різного роду благодійних івентах. Надає безплатні майстер-класи, дарує чи продає власні речі. Молода красуня веде активний спосіб життя, дарує радість собі та друзям.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 × two =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.