фото Кароль, Лорак та інших зірок, які довірилися перукарю – Одна Минута

Вибір редакції


Кардинально змінювати сценічний образ – справа звична для знаменитостей. На їхньому прикладі можна побачити, як може стрижка змінити зовнішність будь-якої людини. Співачки, телеведучі, танцівниці та інші знаменитості часто змінюють колір волосся, стиль, експериментують із довжиною волосся.

Якщо подивитися на архівні фото співачки Тіни Кароль, ми побачимо її з короткою стрижкою, модною і цього літа. Коротке волосся робить обличчя Кароль ще більш відкритим і вигідно підкреслює риси обличчя. Зараз Тіна Кароль носить середню довжину волосся, воно завжди красиво укладене або розпущене. Така зачіска дуже личить співачці, вона робить її максимально жіночною.

Тіна Кароль з різними стрижками
Тіна Кароль з різними стрижками

Кілька років тому співачка Ані Лорак, що втекла, показалася з ультракороткою стрижкою. На фотографіях вона вразила довжиною волосся, адже раніше воно у неї було довге, красиве і густе. Як виявилося, для зйомки вона використовувала перуку, проте ми можемо чітко помітити зміни.

Ані Лорак із різними стрижками
Ані Лорак із різними стрижками

Минулого року учасниця студії “Квартал 95” Олена Кравець також здивувала кардинальними змінами зачіски. Як розповіла сама артистка, їй захотілося чогось нового. Боб-каре вигідно відкриває обличчя і робить актрису молодшою за свій вік, хоча деякі прихильники розкртитикували її.

Олена Кравець із різними зачісками
Олена Кравець із різними зачісками

Співачка Настя Каменських продемонструвала шанувальникам свої зміни за допомогою перуки. На фото у неї ультракоротка стрижка з чубчиком, а волосся стало білявим. Насті дуже пасує, стала схожою на Шерліз Терон.

Настя Каменських здалася з іншою стрижкою
Настя Каменських показалась з іншою стрижкою

Танцівниця Ілона Гвоздьова теж зважилася на зміни у зовнішності за допомогою стрижки. Їй набридло довге волосся, каре дуже освіжило образ переможниці шоу “Танці із зірками”.

Ілона Гвоздєва показала себе з іншою стрижкою
Ілона Гвоздьова показала себе з іншою стрижкою

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 + 9 =

Translate »