(Фото) Як у шкільні роки виглядали українські знаменитості: Тіна Кароль, Потап, Винник, Каменських та інші

Вибір редакції


Настя Каменських

Як у шкільні роки виглядали українські знаменитості Як у шкільні роки виглядали українські знаменитості: Настя Каменських

Відома українська співачка Настя Каменських народилася у творчій родині у місті Київ. З раннього віку дівчинка їздила до європейських країн за спеціальною програмою обміну. Свої перші шкільні роки майбутня зірка провела в Італії. Там вона ходила до місцевої школи та вивчала італійську. У Неаполі Каменських прожила сім років. Після повернення в Україну дівчина продовжила навчання в одній із гімназій Києва. Крім того, Каменських закінчила музичну школу за класом фортепіано, займалася танцями та балетом.

Тіна Кароль

Як у шкільні роки виглядали українські знаменитості Як у шкільні роки виглядали українські знаменитості: Тіна Кароль

Одна з найуспішніших і найзатребуваніших співачок України Тіна Кароль з дитинства була дуже симпатичною та милою дівчинкою. Майбутня знаменитість народилася в Магаданській області, але у віці 7 років вона із родиною переїхала до Івано-Франківська. Там Тіна пішла до місцевої школи. Крім того, Кароль з дитинства займалася вокалом та вивчала гру на фортепіано.

Олег Винник

вивчала гру на фортепіано: Олег Вінник вивчала гру на фортепіано: Олег Вінник

Підкорювач жіночих сердець Олег Вінник народився у маленькому селі Вербівка на Черкащині. Там Олег навчався у місцевій школі та вже з дитинства займався музикою. Винник навчився грати на електрогітарі та у шкільні роки став учасником місцевої музичної групи. Олег змалку знав, що стане артистом, іншу професію для себе він навіть не розглядав.

Потап

Як у шкільні роки виглядали українські знаменитості Як у шкільні роки виглядали українські знаменитості: Потап

Олексій Потапенко народився та у шкільні роки жив у Києві. Мати артиста — професійна спортсменка, тож у шкільні роки Потап займався не музикою, а спортом. Олексій навіть став майстром спорту з водного поло. Лише у студентські роки артист почав захоплюватись музикою та писати пісні.

Надя Дорофєєва

Як у шкільні роки виглядали українські знаменитості Як у шкільні роки виглядали українські знаменитості: Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва родом із Сімферополя. Там майбутня артистка народилася та ходила до місцевої гімназії. З дитинства дівчина росла талановитою та харизматичною. Надя займалася вокалом, танцями та гімнастикою.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × two =

Translate »