фронтмен Океану Ельзи Вакарчук назвав своє військове звання та перелічів обов’язки – Одна Хвилина

Вибір редакції


Святослав Вакарчук ще на початку повномасштабної війни вирушив до військкомату. Відомий український музикант належить до тієї групи артистів, які з лютого не змогли сидіти, склавши руки. В останньому інтерв’ю знаменитість розповів про те, яку відповідь отримав у військкоматі та чим наразі займається.

Український музикант детальніше розповів про свою діяльність у лавах ЗСУ
Український музикант детальніше розповів про свою діяльність у лавах ЗСУ

Згадуючи про перші дні повномасштабної війни, український музикант розповів про те, як разом із братом приїхав до Львова. Артист допомагав людям переїжджати, втім шлях тримав саме до військкомату. Разом зі своїм братом він став на облік. Так, Святослав Вакарчук також назвав своє військове звання у лавах ЗСУ.

Моє звання – лейтенант. Уже старший лейтенант, бо за роки, виявляється, дають підвищення

розповів український музикант в інтерв’ю для Наталії Мосейчук.

Фронтмен гурту Океан Ельзи також розповів про те, які обов’язки виконує як старший лейтенант. Святослав Вакарчук пригадав, що, коли прийшов ставати на облік до військкомату, то йому сказали займатись тим, що він вміє – виконувати те, на що він навчався в університеті. Український музикант завершив військову кафедру й отримав диплом зі спеціальності “соціологія та психологічна боротьба”.

Святослав Вакарчук зізнався, чим займається у лавах ЗСУ
Святослав Вакарчук зізнався, чим займається у лавах ЗСУ

Артист зауважив, що саме цим він зі своєю командою і займається. До слова, Святослав Вакарчук також висловився про те, з ким працює. Співак зазначив, що йому вдалось зібрати хоч і невеличку, але потужну команду. Разом вони розробили детальний план роботи, до якого приступили на початку березня. До сьогодні, за словами Вакарчука, вони разом продовжують “лупати цю скалу”.

Крім того, артист висловився про своїх колег за цехом – інших співаків, акторів і шоуменів. На його думку, не кожному представнику так званого культурного фронту України варто їздити у гарячі точки. Святослав Вакарчук впевнений, що артисти мають право самостійно вирішувати, де вони більше приносять користь. Втім, сам фронтмен Океану Ельзи заявив: “Я вирішив, що я повинен”.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

9 + 8 =

Translate »