Фронтвумен Go-A зізналася, хто найбільше критикував їх виступ на Євробаченні

Шоу-бізнес

Гурт Go-A готує концертний тур Україною та колаборацію з учасниками Євробачення. Про це повідомляє «Главред»

Гурт Go-A отримав 5 місце на Євробаченні і 2 місце глядацьких симпатій. Вони прийшли на ефір нового проекту Твій день, де розповіли подробиці життя після конкурсу, і про свої плани на майбутнє

Катерина Павленко зранку вийшла на ефір з ведучими Сніданку з 1+1, де заінтригувала тим, що група вже домовилася про цілий список колаборацій з учасниками Євробачення.

“З учасниками зі Швейцарії, потім учасники з Фінляндії, теж рокери – ми домовилися, коли вони приїдуть в Україну, то будемо знімати. І з переможцями італійцями”, – розповіла вона.

Після цього весь гурт прийшов на ефір 1+1 на шоу Твій день, де вони більш детально розповіли про свою участь на Євробаченні.

Артисти зізналися, що атмосфера не відповідала їхнім очікуванням – все пройшло дуже гладко, і з задоволенням. Атмосфера виявилася дуже позитивною, хоча вони очікували боротьби.

Go-A
Go-A / Reuters

Катерина розповіла, що при цьому, критикували їх тільки коментатори з України: “Писали, “Що ж ви співаєте про конопелечки, вас же ніхто не зрозуміє, що ви робите?” А в Європі максимально все зайшло, і навіть переможці Євробачення заходили в гримерку, просили, щоб ми навчили їх української мови”, – згадала співачка.

Вона додала, що після Євробачення гурт запрошують в усі країни, і навіть на інші континенти. Найближчий же концерт – в кінці травня в Києві. Крім того, вони готують тур по всій Україні.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар