Георгій Делієв малює, Дмитро Ступка рибалить, Віталій Білоножко розводить голубів – Одна Хвилина

Вибір редакції


Георгій Делієв

Комік утримує не лише власний театр “Будинок клоуна”, але й чималу майстерню в Одесі, де займається художньою творчістю. Георгій пише переважно олією. Але війна внесла свої корективи. Довелося все покинути і їхати з родиною до Франції.

Георгій Делієв пише і продає власні картини

Тож Делієв робив замальовки всього, що бачив, гелевою ручкою на папері А4. Додав ще кілька акварелей і зробив виставку у Парижі. Людей зібралося стільки, що фуршет довелося перенести на вулицю, бо в приміщення всі охочі не вмістилися. Знавці мистецтва радо купували роботи одесита задля поповнень власних колекцій.

Віталій Білоножко

До птахів співак завжди був небайдужий. Коли їм зі Світланою виділили кімнатку на 9 квадратів, він примудрився втиснути туди не лише акваріум, але й клітку з папугами. Було настільки тісно, що доводилося дорослим і дітям ставити розкладні ліжка.

Віталій і Світлана Білоножки мають цілу птахоферму

А коли в родини з’явився власний будинок, тут уже Білоножко дав собі волю. Нині у нього різні види голубів й фазанів, а ще павичі. Віталій обожнює своє пташине царство і ретельно за ним доглядає. Та одного разу сталася трагедія. Цуцик Бакс спромігся відчинити двері в голуб’ятник і пошматував пташок. Господар тоді 30 штук пернатих не дорахувався.

Дмитро Ступка

Ще з дитинства дідусь Дмитрика по мамі привчив хлопчика до риболовлі. Вони разом підводилися о 5 ранку і поспішали на берег водойми за уловом. Ця пристрасть залишилася зі Ступкою назавжди.

Дмитро Ступка з дитинства привчився рибалити

Коли навчався в університеті, встати рано і піти на пари для Дмитра було справжньою мукою. Натомість на риболовлю прокидається набагато раніше залюбки. Окрім сидіння з вудкою на березі, актор ще й з аквалангом полюбляє поплавати. Це хобі теж родом із дитинства, коли відпочивав із рідними на Кримському узбережжі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven + 19 =

Translate »