«Гіркі жнива» за перший вікенд зібрали більше 3 млн грн

Кіно

Канадський фільм «Гіркі жнива» зібрав за перший вікенд 3, 667 млн гривень. Ці показники дозволили стрічці «Гірка жнива» зайняти другу позицію в українському бокс-офісі. Про це повідомляє kino-teatr.ua.

Прокатник фільму «Гіркі жнива» – компанія B&H, яка задіяла 190 екранів. На кожен екран припало по 267 глядачів (в цілому – 50 756 проданих квитків) при середній ціні квитка в 72 гривні. Ці показники дозволили стрічці «Гірка жнива» зайняти другу позицію в українському бокс-офісі.

Перше ж місце зайняв інший дебютант тижня – нова стрічка Лассе Халльстрема «Життя і мета собаки». На 156-ти екранах стрічка зібрала на 900 тисяч гривень більше, ніж «Гіркі жнива» – 4,5 млн гривень. Загальна глядацька аудиторія цього фільму на 9 тисяч глядачів перевищила аудиторію «Гірких жнив».

Помірно зменшила темпи на другому тижні свого прокату чергова битва з франшизи «Обитель зла». Стрічка ця зібрала на 53% менше коштів, ніж в стартовий уїк-енд, і опинилася на третьому місці в українському бокс-офісі.

А ось фільм «П’ятдесят відтінків темряви» просів на 67%, що і опустило його з першого рядка тижнем тому відразу на четвертий. Але за три тижні прокату в українських кінотеатрах вона зібрала понад 41 млн гривень.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 − one =

Translate »