“Годувала і оплачувала йому проїзд” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Віктор Павлік і Катерина Репяхова – дуже популярна в українському шоу-бізнесі пара, яку постійно обговорюють в Мережі через велику різницю в віці. Співак одружився на молодшій від себе на 28 років дівчині. Вона колись була його палкою фанаткою, а потім після випадкового знайомства в готелі стала з ним працювати. Коли між майбутнім подружжям виникли почуття, роману не завадило навіть те, що Віктор був одружений і мав іншу сім’ю.

В результаті коханка Катя Репяхова стала причиною третього розлучення Павліка, який після того одружився на ній. У закоханих підростає спільний хлопчик Михайло.

28-річна дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки зі студентом
28-річна дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки зі студентом

До відносин з артистом Катерина мала інші стосунки, про які одного разу розповіла своїм підписникам в Інстаграм-блозі. У дівчини запитали, чи покохала б вона Віктора Павліка, якби він не був відомим співаком, а наприклад водієм. Деякі користувачі Мережі не впевнені в щирості її почуттів до зірки. Репяхова відповіла відверто:

Мені важко сказати, чи покохала би я саме Віктора Павліка водія. Але я кохала бідного студента, якого годувала і оплачувала йому проїзд. Ми закохуємося в того, на кого заслуговуємо. Колись я заслуговувала на бідного студента, але часи змінюються, змінююсь я

28-річна дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки зі студентом
28-річна дружина Віктора Павліка розповіла про стосунки зі студентом

Хто саме її колишній хлопець Катя не розкрила. А з Віктором Павліком вона вперше побачилася, коли їй було всього 11 років. Ця зустріч відбулася в Трускавці, де Репяхова часто відпочиває.

Нагадаємо, Віктор Павлік і Катерина Репяхова одружилися в 2020 році. Незабаром після їх весілля артист втратив сина Павла від третьої дружини Лариси Созаєвої, хлопець помер від раку, з яким довго боровся, а в 2021 у співака народився четвертий спадкоємець від молодої коханої.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

19 + fifteen =

Translate »