годують і вдягають вимушених переселенців – Одна Хвилина

Вибір редакції


Наталя Могилевська

Днями співачка побувала в Дніпрі зі спектаклем “Я вдома”. Звісно, не могла пропустити благодійну справу. Зустрілася з внутрішньо переміщеними особами, якими опікується фонд “Їжа життя. Дніпро”. Тут щодня годують обідами понад тисячу людей.

Наталя Могилевська власноруч нагодувала переселенців обідом

Наталка ще з вересня допомагає цій благодійній організації. А тепер особисто стала на роздачу обіду. Ніхто з людей не очікував такого від зірки. А Могилевська була шокована кількістю людей, які залишилися без засобів до існування і втратили власне житло, й закликала бізнесменів надати посильну допомогу нужденним.

Леся Нікітюк

З Лесі Нікітюк вийшла чудова волонтерка

Блондинка не стоїть осторонь життя країни. Леся прихистила в себе вдома чимало переселенців, допомагаючи їм продуктами і речами першої потреби. Окрім цього, невгамовна Нікітюк займалася збором коштів на ЗСУ. А ще відновила знімання програми “Le Маршрутка”, в якій показує, наскільки сильно росія зруйнувала українські населені пункти, і як мужньо люди виживають у нелюдських умовах.

Макс Чмерковський

Макс Чмерковський збирає гроші на модульне містечко

Танцюрист давно мешкає в Америці, але проблеми України бере близько до серця. Так, Макс збирає кошти на побудову модульного містечка для тимчасово переміщених осіб на Львівщині. Задля цього Чмерковський заснував фонд, який назвав Baranova27. Саме таку назву носила вулиця, де він колись мешкав.

Святослав Вакарчук

Святослав Вакарчук заспівав у звільненому Ізюмі

Музикант робить те, що вміє краще за все, – співає. Благодійні концерти проводить просто на вулицях звільнених від російської навали українських міст і селищ. Таким чином підтримує людей, яким довелося провести деякий час в окупації. Не обходить увагою й військових, виступаючи перед ними для підняття бойового духу.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

7 + 10 =

Translate »