...

“Голос країни 13”: суперфіналісти, які вразили потужними виступами. Біографія учасників “Голосу 2023”

Вибір редакції


Європейський сезон “Голосу країни 13” добігає логічного завершення. Цієї неділі, 29 жовтня, відбудеться суперфінал пісенного конкурсу, де визначиться переможець.

Спробуймо оцінити шанси всіх 8 учасників талант-шоу на перемогу.

Команда DOROFEEVA

Роман Панченко займається музикою з 4 рочків. Співак здатен писати власні композиції. Викладає їх у мережу і вже спромігся набрати понад 500 тисяч прослуховувань. Одружений.

Роман Панченко

Майрамік Авоян народилася у Каневі. Нині є студенткою музичного коледжу і підпрацьовує в МакДональдзі. Не комплексує через кучері й ніколи не намагалася їх розрівняти.

Майрамік Авоян

Мрія Юрія Городецького стати вчителем не збулася, оскільки обрав військову спеціальність і служить за контрактом. Співати почав у 5 рочків, опанувавши гітару та акордеон. Має двох синів.

Юрій Городецький

Команда Артема Пивоварова

Найтатуйованіший учасник Михайло Панчишин (Ptashkin) пристав до служби в ЗСУ після 24 лютого 2022 року. Воював на бахмутському напрямку й був поранений. Нині влаштовує виступи на передовій.

Михайло Панчишин

Команда Юлії Саніної

Владислав Пелих у дитинстві мріяв стати кондитером чи художником та врешті обрав музичну школу. Опанував гру на фортепіано й гітарі. Тяжко переживав через мутацію голосу. Та все минулося.

Владислав Пелих

Чоловік конкурсантки Галини Печеніжської перебуває у лавах ЗСУ. Вона з 13-річною донькою облаштувалася в Німеччині, де організувала хор “Глорія” з-поміж українських біженців. В Україні залишився її театр пісні та квітковий магазин.

Галина Печеніжська

Христина Старикова зайнялася співами ще в 4 рочки, а в 6-літньому віці здобула перше “Гран-прі”. Намагалася взяти участь у дитячому “Євробаченні”.

Христина Старикова

Команда Івана Клименка

Анастасія Чабан (STASYA) разом із батьками з 12-річного віку співала на весіллях. Мріяла опанувати військову професію, та музика перехилила шальки терезів. У Новодністровську до війни була викладачкою хореографії.

Анастасія ЧабанИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

sixteen + twelve =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.