“Головне, що не багатий!” – Одна Минута

Вибір редакції


Ці якості поєдналися з привабливістю, а її довгі стрункі ноги прикували до себе захоплені погляди чоловіків і жінок. Незважаючи на свої переваги, телеведуча досі незаміжня. Про свого бойфренда, якщо він таки є, артистка не розповідає. Особисте життя для Нікітюк завжди було закритою темою, куди заборонено входити без дозволу.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Натомість про якості майбутнього чоловіка Леся Нікітюк розповідає охоче. На думку шоувумен, у неї має бути чоловік, з яким сходяться пазли світів:

…Коли чоловік теж багато працює, і ми зустрічаємось після довгого трудового дня – це класно. Адже для мене важливо, щоб він теж розвивався, був готовий працювати, не був ледарем, брав на себе відповідальність. Ще обов’язково – гарне почуття гумору.

Нікітюк – зайнята панночка, без діла не сидить. Вона паралельно займається зйомками, власним брендом одягу та прикрас, спортом, бізнес-школою. В неї залишається дуже мало часу на особисте життя.

Комфортно з чоловіком, який не міряється зі мною в зароблянні грошей… З багатою людиною, яка має мільйони, мені, напевно, буде не по собі

Нагадаємо, що у воєнний час Леся Нікітюк присвятила себе благодійності. Її інстаграм повний кадрів із життя волонтера. Леся подорожує Україною, відсилає поштою посилки з необхідним, допомагає шукати житло переселенцям.

До речі, кілька років тому фанати програми “Хто зверху” запідозрили одруженого Сергія Притулу та Лесю Нікітюк у романі, проте ці чутки не підтвердилися.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

twenty + fourteen =

Translate »