Головний герой фільму «П’ятдесят відтінків сірого» розповів про свої смаки у сексі

Здоров'я

Джеймі Дорнан, який став відомий завдяки ролі багатого і ексцентричного любителя БДСМ Крістіана Грея в екранізації еротичного роману Еріки Леонард Джеймс зізнався, що зі своїм героєм не товаришував.

Нещодавно актор у своєму інтерв’ю австралійському журналу GQ розповів:

«До сьогоднішнього дня я ніколи такого не пробував. Ніколи не бачив жодної форми садо-мазо, у мене немає інтересу до цього світу … мене це не цікавить. Я завжди дотримувався прогресивних і ліберальних поглядів – я б ніколи не засуджував чужі сексуальні переваги … Що б людині не подобалося, це повністю його особиста справа, і є мільйони різних способів отримувати сексуальне задоволення».

Джеймі  журналістам також повідомивне, що не хоче, щоб його ототожнювали з Крістіаном Греєм – вони абсолютно різні люди.

«Він не з тих хлопців, з ким би я знайшов спільну мову. Всі мої друзі – легкі й забавні – я не уявляю себе посиденьками в пабі з ним. Я не думаю, що він був би моїм другом», – зазначив Дорнан.

У його партнерки по фільму – актриси Дакоти Джонсон зовсім протилежні погляди. Дівчина вважає, що садо-мазо може бути вишуканим і красивим, але більшість бачить в цьому тільки жорстокість і пристрасть.

Нагадуємо про те, що, як повідомлялося раніше порталом musicukraine.net, на екрани вийшов український трейлер до фільму «П’ятдесят відтінків темряви». Прем’єра якого відбудеться в Україні до Дня Святого Валентина.

 

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

six + 8 =

Translate »