Горбунов з Осадчою разом, Бадоєв із Фреймут – на відстані – Одна Хвилина

Вибір редакції


Оля Фреймут

Своє 17-річчя Злата Мітчелл зустріла в Лос-Анджелесі, де навчається, а вільний час проводить із бойфрендом. Дівчина похвалилася черговим віковим досягненням в Інстаграмі:

Ще один рік створення реальності та робити це по-своєму. 17 на 17!Підписники стали радо вітати доньку ревізорки з днем народження. Найпершою серед них була, звісно ж, зіркова матуся:Ти така єдина, як сильно я тебе люблю, донечко!

Побажання Ольга пообіцяла оголосити в приватному повідомленні.

Катя Осадча і Юрій Горбунов

Зіркове подружжя теж сьогодні святкує. Первістку Юрія і другому сину Каті минуло 6 років. Кожен із батьків у своєму акаунті в Інсті написав власне привітання для Іванка, виклавши родинні світлини. Осадча подякувала сину, що він обрав саме їх. Першим на це повідомлення відгукнувся Монатік, приєдналися до привітань й інші підписники.
Горбунов пригадав, як тримав первістка на руках уперше. Це, здається, було ще вчора, але відтоді минуло вже 6 років. Вітаючи сина, телеведучий висловив сподівання:

Ти будеш жити, виростати і любити в найкращій у світі країні-Україні!Алан Бадоєв

Днями повноліття досягла донька кліпмейкера Лоліта. Щасливий татусь з цього приводу зробив відеоколаж, в якому можна побачити чимало світлин дівчини у різні роки, і підписав:

Сьогодні у моєї доньки день народження! Найніжніші 18. Ти мій справжній друг, найближча душа, моя Lo.

Алан Бадоєв з єдиною донькою Лолітою

Більшість прихильників Бадоєва вважають, що у чоловіка двоє дітей. Насправді ж Борис Бадоєв (Кураченко) – син Жанни, колишньої дружини митця, а рідною для Алана є Лола – єдина його дитина.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

4 × 5 =

Translate »