гороскоп на 2023 – Одна Хвилина

Вибір редакції


Здавалось би, що листопад тільки почався, втім повільно, але впевнено останній місяць осені добігає середини, а пізніше й свого кінця. Таким чином, Новий рік з кожним днем стає все ближчим, тому зараз вдалий момент, аби підготуватись до 2023 року та розібратись із тим, що слід зробити, аби залучити щастя та удачу у своє життя.

Цього року 31 грудня припало на суботу, тому Новий рік весь світ зустрічатиме в ніч з суботи на неділю. Хоча на Сході Новий рік зустрічають за дещо іншими звичаями, українці перейняли традиції східних країн.

Символ Нового 2023 року

Майбутній рік прийде до нас під опікою Чорного Водяного Кролика. Востаннє тварина саме такого кольору та стихії “приходила” 60 років тому. Таким чином, символом 1963 року стала така сама тварина, яка навідається до нас 1 січня.

Проте, інші джерела можуть повідомляти, що символом 2023 року стане Кіт або Заяць. Розбіжність у заявах полягає в тому, що астрологи Китаю та Південно-Східної Азії ведуть дещо різні календарі. Варто зазначити, що особливої різниці між усіма тотемними тваринами для українців немає, адже сакральне значення та способи вшанування майже не відрізняються.

Крім того, нагадаємо, що 2023 рік проходитиме під керівництвом Венери. Саме тому “щасливими” кольорами стануть, окрім чорного, синій, темно-синій та блакитний.

Яка тварина є символом 2023 року та що робити для того, аби весь рік щастило
Яка тварина є символом 2023 року та що робити для того, аби весь рік щастило

Що робити, аби в новому році щастило

Кожна тотемна тварина має свій характер та особливість. Різні символи по-різному надихають у Новий рік людей та дарують розмаїття вибору. На те, у якій сфері щаститиме вам у 2023 році, впливає те, яка саме тварина стане символом, а також її колір і стихія. Цього року поєдналось декілька факторів – чорний колір та стихія води. У поєднанні ці фактори дозволяють кожній людині реалізувати свій творчий потенціал.

Для того, аби 2023 рік пройшов успішно, варто послухати поради астрологів:

  • Спробуйте не втрачати голову у романтичних питаннях. Кохання – це добре, втім занадто велика кількість надмірних емоцій може лише зашкодити. Кохайте та дозволяйте кохати себе у відповідь, але без перебільшення;
  • Не варто погоджуватись на пропозиції, які вам здаються непевними та сумнівними;
  • Заздалегідь подумайте та “накидайте” масштабні плани на 2023 рік – цьогоріч Всесвіту не сподобається бездумність та безтурботність;
  • Якщо опинитесь затягнутими у вир несподіваних та, можливо, не дуже приємних подій, не варто їм перешкоджати. Довіртесь інтуїції та зробіть рівно стільки, скільки вважаєте за потрібне.
Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − 3 =

Translate »