грала з обома чоловіками Паперним і Борисюком – в одних виставах – Одна Хвилина

Вибір редакції


Як запевняє сама Ольга, вона отримувала від першого чоловіка на горіхи ще до весілля, але вийшла заміж, бо Євген на ранок не пам’ятав, що підняв руку на наречену, а вона подумала, що якось минеться. Але не минулося. Коли Паперний дізнався, що Сумська зраджує йому з колегою по театру, то влаштував бійку не лише з Віталієм. Дав ляпаса й коханій.

Ольга Сумська з колишнім чоловіком грають коханців у одній виставі

Врешті Ольга забрала їхню спільну донечку Тоню і втекла до Борисюка, за якого згодом вийшла заміж й живе у мирі й злагоді досі. Євген також одружився. Його обраницю звати Тетяна, і він запевняє, що в його родині все гаразд.

Ольга Сумська з донькою Антоніною Паперною

Оскільки колишнє подружжя більше не має один до одного жодних претензій, то між ними залишилися виключно робочі стосунки. Ольга з Євгеном працюють в антрепризі, де художнім керівником є Паперний. На знак примирення Сумська навіть привселюдно попросила вибачення в першого чоловіка за зраду.

Коли Ольга була вагітна Тонею, вони втрьох грали в одній постановці, де наречена залишала героя Борисюка заради Паперного. Але це тільки на сцені. В житті вийшло якраз усе навпаки.

Після того як Антоніна Паперна вже появилася на світ, Євген вдома няньчився з донечкою, а Ольга грала в кохання з Борисюком спочатку в театральній п’єсі, а потім уже і в реалі.

Любовний трикутник перенісся з життя на сцену

Вони й нині частенько грають в одних виставах. Наприклад, у театральній комедії “Сублімація любові”. Розігрують перед публікою італійські пристрасті, хоча те, що відбувалося колись між ними насправді, гідне не лише п’єси, але й цілого серіалу. До речі, в цій виставі усе розставлено по місцях – героїня Ольги Сумської віддає перевагу не персонажу Паперного, а якраз герою Борисюка.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

3 − three =

Translate »