...

Гріша Решетнік показав, чим займається у свято Великодня: діти та кохана дружина поруч

Вибір редакції


Григорій Решетнік опублікував сімейне фото
Григорій Решетнік опублікував сімейне фото

Григорій Решетнік привітав своїх підписників із світлим святом – Великоднем. Побажав, щоб цей рік подарував українцям перемогу, злагоду, мир та щастя. Такі побажання телеведучий підкріпив сімейними фотографіями. Поруч лише найближчі та найрідніші Григорія.

 

Решетніка вважають зразковим чоловіком і татом, адже за такий довгий час його роботи на телебаченні, він ніяким чином не підмочив своєї репутації, а навпаки зарекомендував себе відповідальною та серйозною людиною, яка багато працює, щоб утримувати свою багатодітну родину. Сім’ї Григорія можна лише позаздрити, він багато років одружений на своїй коханій дружині – Христині Решетнік, яка подарувала йому трьох дітей. Хлочики дуже схожі на свого зіркового татуся.

Зіркова родина в повному скаді
Зіркова родина в повному скаді

Дружина ведучого повністю віддала себе родині та займається вихованням нащадків, хоча вона також має досвід роботи на телебаченні. Після першої вагітності, жінка не думала кидати свою роботу, а навіть в декреті допомагала чоловіку з його справами. Проте зараз Христина чудова мама, яка веде свою сторінку в Інстаграмі, займається блогерством. Мама трьох дітей обходиться без нянь та іншої додаткової допомоги, вона знає, що їй робити і як знайти підхід до кожного. Вона вважає, що діти не є перепоною для подорожей, тому завжди подорожують всією сімє’ю.

Христина Решетнік дружина відомого українського телеведучого
Христина Решетнік дружина відомого українського телеведучого

Навіть під час масованих ударів по Україні, їх родина не покидала Київ, а вже згодом було прийняте рішення тимчасово переїхати до Івано-Франківська.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × one =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.