Григорій Решетнік присоромив Топольського за скандали з ексучасницями Холостяка-12 – Одна Хвилина

Вибір редакції


Крайній сезон популярного реаліті-шоу про кохання “Холостяк” став доволі скандальним та сповненим різноманітних інтриг. Втім, після фінального випуску та постшоу сварки між Алексом Топольським, головним героєм дванадцятого сезону проєкту, та ексучасницями не припинились. Висловитись про це вирішив ведучий Григорій Решетнік.

Так, за зізнанням головного обличчя, судді та рефері “Холостяка”, він не очікував подібної поведінки ні від Топольського, ні від колишніх учасниць шоу. Ба більш, у новому інтерв’ю Григорій Решетнік зізнався, що за 12 років, які він веде реаліті-шоу, реакція чоловіків і жінок на проєкті була дещо стриманішою та спокійнішою.

Григорій Решетнік висловився про скандали на проєкті Холостяк-12
Григорій Решетнік висловився про скандали на проєкті Холостяк-12

Проте, додав відомий український телеведучий, він таки може припустити, з чим пов’язана настільки бурна реакція дівчат і Топольського. За словами Григорія Решетніка, річ може бути в тім, що між завершенням знімання шоу і початком його трансляції на телебаченні пройшов рік.

На думку ведучого, за цей час могли змінитись думки багатьох учасниць проєкту, з’явились домисли та сподівання. Водночас Григорій Решетнік не висловився про Алекса Топольського та причини, з яких він вступає у відкриті конфлікти з дівчатами.

Решетнік поділився своєю думкою щодо скандалів на Холостяку-12
Решетнік поділився своєю думкою щодо скандалів на Холостяку-12

Втім, журналісти не залишили без уваги, зокрема, допис Алекса Топольського про те, що Мудра на нього “спустила балійських собак”. Григорій Решетнік, своєю чергою, зізнався, що йому насправді не вистачає часу стежити за всіма подробицями скандалів, проте він вважає, що і Топольському, і Мудрій час подорослішати.

Я не встигаю за всім стежити, але часом, правда, це трішки по-дитячому виглядає, як на мене. Проте краще обом зараз прожити певні емоції і подорослішати

– порадив ведучий проєкту “Холостяк-12” та додав, що він бажає, аби всі нарешті стали одне до одного добрішими.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Діагноз Алли Мазур: як телеведуча дізналася про онкологію, але працювала у ТСН навіть із короткою стрижкою


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three − 3 =

Translate »