Григорія Решетніка сплутали в Мережі з Арестовичем – телеведучий став копією радника ОП – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомий український телеведучий Григорій Решетнік вирішив пожартувати над політичним діячем Олексієм Арестовичем. Решетнік у своєму Інстаграм-блозі опублікував фото, на якому він копіює Арестовича і неймовірно на нього схожий.

Друзі, шукаю роботу позаштатного радника…Досвід на телебаченні 20-ть років

, – написав Решетнік під знімком.

Нагадаємо, сьогодні, 17 січня Олексій Арестович заявив, що йде у відставку з посади позаштатного радника Офісу Президента. Політичний діяч у своїх соціальних Мережах оприлюднив свою заяву на звільнення.

Саме через цю ситуацію вирішив висміяти Григорій Решетнік. Втім, користувачі Мережі не оцінили жарти телеведучого і у коментарях його присоромили.

Ось, що написали коментатори:

  • “Де ви були в перші дні війни? Коли він виходив і говорив з людьми? Щось не було тоді сарказму від вас..”;
  • “Ну до чого цей сарказм?”;
  • “Фу мені гидко стало, гризти своїх? М*скал*в замало”;
  • “Корону з голови зніміть і в окопи!!! Святий знайшовся!!!! Так як деякі зараз вам аплодують при першій же помилці вас розіпнуть!!”;
  • “Ганебно. Це не почуття гумору, це щось типу разом і батька легше бити, сарказм, травля, нічого спільного з тими якостями з якими Вас отожнювали раніше. Не підбурюйте розбрат всередині країни”.
Користувачі Мережі засудили Решетніка за сарказм
Користувачі Мережі засудили Решетніка за сарказм

Також багато коментаторів відмітили, що Григорій Решетнік дійсно дуже схожий з Олексієм Арестовичем, вони практично на одне обличчя.

Нагадаємо, Олексій Арестович написав заяву на звільнення після політичного скандалу, у який він потрапив. Так, Арестович коментуючи влучання російської ракети у багатоповерхівку у Дніпрі, припустив, що так трапилося через те, що російську ракету збивало українське ППО, тому вона змінила траєкторію і влучила у будинок. Пізніше ця версія була спростована, а сам Арестович вибачався за сказане і підкреслював, що це була лише одна із його версій. Втім, слова Олексія викликали негативну реакцію у суспільства. Арестович визнав свою помилку і заявив, що за таке він має бути звільненим.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eight + 18 =

Translate »