Харизми немає, є мільйони: співачки, які прославилися завдяки багатим чоловікам – Полякова, Брежнєва, Камалія

Вибір редакції


Вокал або харизма деяких зірок з нашої добірки час від часу викликає у публіки сумніви.

Віра Брежнєва

Свою співочу кар’єру Віра Брежнєва почала у складі гурту “ВІА Гра”. При цьому продюсер та її чоловік Костянтин Меладзе зізнавався, що на кастингу оцінював не скільки вокальні дані претенденток, скільки харизму і яскраву зовнішність.

Як виглядає елітна квартира Віри Брежнєвої в скляній башні у Києві
Костянтин Меладзе розкрутив кар’єру Віри Брежнєвої

Після виходу з “ВІА Гри” Брежнєва стала сольною співачкою, яка збирає аншлаги, але часто співає під фонограму. Злостивці і зависники вважають, що своєю популярністю Віра зобов’язана впливовому і заможному чоловікові.

Камалія

Наталія Шмаренкова, яку зараз знають як Камалію, називають найбагатшою співачкою України неспроста. В молодості вона вийшла заміж за мільярдера пакистанського походження Мохаммада Захура, який не шкодував грошей на коштовні подарунки та кар’єру дружини.

Насправді Камалія й досі перебуває в офіційному шлюбі з чоловіком Мохаммадом Захуром
Камалія вийшла заміж за мільярдера Мохаммада Захура

В соцмережах можна знайти коментарі про те, що Камалія прославилася саме завдяки грошам Захура, однак свою славу вона заробила ще до знайомства з ним.

Оля Полякова

Довгонога українська суперблондинка Оля Полякова в інтерв’ю розповідала, що завжди мріяла стати великою артисткою, однак природа не нагородила її вокальним талантом. Довгі роки Оля займалася з викладачами, щоб розширити свій музичний діапазон, а коли вона стала дружиною мільйонера Вадима Буряковського, у неї нарешті з’явилися можливості для зйомки кліпів та запису пісень.

Оля Полякова нарешті визначилася, хто її гідний, невже Міцкевич переміг
Оля Полякова знімала кліпи на гроші Вадима Буряковського

Декілька років чоловік Полякової вкладав у неї шалені гроші, однак “вихлопу” не було. Популярність до зірки прийшла після випуску хітів “Шльопки” та “Люлі”.

Оля зізнавалася, що розорила коханого своїм бажанням пробитися на велику сцену, але зрештою досягла великого успіху і зараз дає благодійні концерти не лише в Україні, а й по всьому світу.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × four =