Херсон, Запоріжжя — де ще планувала виступити поп-діва – Одна Минута

Вибір редакції


Популярна співачка Ані Лорак свою першу славу здобула в Україні. Вона походить з Чернівецької області і ще у юності зарекомендувала себе піснями рідною мовою. Проте, часи йшли, тренди на рідне сходили нанівець і Кароліна почала співати російською. Не гребувала зірка брати участь у проєктах рф, а згодом і взагалі переїхала туди. Співачка зробила такий вибір після 2014-го року.

У лютому 2022-го вона полишила інформаційний простір і наважилася виступити проти війни лише зараз, у вересні. Знаменитість написала відверте звернення на власному сайті, де зазначила, що її позиція не змінна. Також популярна чернівчанка написала, що нібито допомагає рідному краю, проте робить це непублічно.Ани Лорак написала открытое письмо в поддержку Украины
Що відомо про українські концерти Ані Лорак

Цікаво, що за весь час проживання та роботи у москві, артистка пару разів намагалася повернутися на Батьківщину. Вперше це сталося у порядку приватного візиту до Києва. Вдруге приїхала вже з концертом в Одесу. Зірка виступала у місцевому клубі.

На сцені не пролунало жодних одкровень знаменитості про ситуацію у державі. Вона не висловила думки про окупацію Донбасу та анексію Криму. Втім, прихильники прийняли її вельми тепло і це вмотивувало її взяти рішення зібрати зали у найбільших українських містах.У 2022-му році вона планувала у травні приїхати до Харкова, Херсону та Запоріжжя. Квитки навіть по довоєнних мірках коштували чимало. Втім, плани Кароліні довелося скасувати. Більше поп-діва не наважується говорити про свої виступи взагалі.

Що відомо про українські концерти Ані Лорак

Нагадаємо, що екс-чоловік Ані Лорак, Мурат, з перших днів війни зайняв проукраїнську позицію. Він пояснив це тим, що багато років прожив у Києві, будував тут бізнес, і попри турецьке походження, його серце прикрашено жовто-блакитними кольорами.
Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

16 + 1 =