хіт “Жалі” з Джамалою виявився пророчим – Одна Хвилина

Вибір редакції


Співачка, дізнавшись цю новину, пригадала свій дует з Джамалою “Жалі”, що дуже близько характеризує її сьогоднішній стан. Саме в той день, коли було призначено знімання кліпу на цю композицію, дівчині сповістили, що померла її інша бабуся, що мешкала на Кіровоградщині.

Альона Альона з батьками, що мешкають у Баришівці

Через надмірну зайнятість артистка не змогла тоді провести родичку в останню путь. Подібне сталося і цього разу. Шанувальники реперки із задоволенням слухають цей сумний трек, і кожен пригадує під нього власну історію. Люди настільки близько сприймають співачку, що діляться з Альоною Альоною пережитими відчуттями, а вона їм безмежно вдячна за це, застерігаючи:

“Жалі – природне почуття, але якщо заповнити своє порожнє серце лише жалями, в ньому не залишиться місця надії на світле майбутнє…”

Звідки взялася Alyona Alyona

Альона Савраненко сама родом з Кіровоградщини. Вона народилася у Капітанівці й мешкала там до 13 років. Лише після цього переїхала разом із батьками до Баришівки. Родина була незаможна, то дівчині довелося підробляти вже з 15-ти. Вона спробувала себе в якості продавчині на ринку, касирки і навіть колекторки. А ще деякий час була прибиральницею.

Отримавши вищу педагогічну освіту, Альона працювала вихователькою в дитсадочку і трішки була завідуючою дитячим закладом. Та діточок довелося передати іншим педагогам, бо дівчині дуже хотілося виступати з власним репом. Знаючи, що її можуть слухати колишні вихованці, зірка ніколи не вживає у своїх текстах нецензурщину й уникає надто делікатних тем.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 + twelve =

Translate »