Хоч зараз в Голлівуд: наречена Мурата Налчаджиоглу показала своїх дочку і маму з модною стрижкою боб-каре

Вибір редакції


Мурат Налчаджиоглу в 2019 році став вільним від шлюбу з Ані Лорак. Співачка стала ініціатором розлучення після того, як чоловік їй зрадив. За роки спільного життя у них народилась дочка Софія, яка живе з матір’ю після розлучення.

Відомо, що Лорак з 2014 року і до сьогодні живе та працює в росії, не зважаючи на ситуацію в Україні, а її колишній чоловік в цей час активно допомагає українським захисникам, хоча його батьківщина – Туреччина. Позицію екс-дружини, яка знову закрутила роман з іноземцем і вчить його російській мові, він не коментує.

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу показав, як допомагає ЗСУ
Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу допомагає ЗСУ

Чоловіку після розлучення пощастило зустріти жінку, яка поділяє його погляди. В 2021 році Мурат Налчаджиоглу зробив пропозицію руки та серця молодій коханій Лілії Реус, яка на той момент працювала майстром макіяжу в Києві і виховувала сама доньку від іншого чоловіка.

Турецький бізнесмен після початку повномасштабного вторгнення забрав Лілію з падчеркою в Туреччину і провів з ними декілька місяців там, але вже зараз вони в Україні не зважаючи ні на що. Прихильники відмічають, що Мурат дуже щасливо виглядає поруч з нареченою і бажають парі щастя.

Мурат Налчаджиоглу та його наречена не чекають на дитину
Наречена Мурата Налчаджиоглу показала своїх дочку і маму з модною стрижкою боб-каре

На День матері 2023 наречена Налчаджиоглу показала в своєму Інстаграм-блозі фото мами і своє з дочкою. Майбутня теща Мурата може похвалитись молодіжним стилем – вона одягнута в біле худі з принтом і чорні лосини. Також у неї модна стрижка боб-каре. На свято вона отримала великий і гарний букет квітів. Падчерка екс-чоловіка Ані Лорак віком трохи молодша ніж його дочка від співачки, дуже схожа на свою маму-красуню Лілію, така ж мініатюрна.

Наречена Мурата Налчаджиоглу показала своїх дочку і маму з модною стрижкою боб-кар
Наречена Мурата Налчаджиоглу показала своїх дочку і маму з модною стрижкою боб-каре

Софія вже познайомилась з мачухою і зведеною сестрою, Мурат намагається брати дочку з собою у відпустки з новою сім’єю.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × five =