“Хочу завагітніти” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Особисте життя відомої української співачки турбує чималу кількість її шанувальників. Прихильники Наталії Могилевської ніби стали її рідними людьми, тому деякі з них щиро турбуються про те, що артистка досі не має чоловіка та дітей. Попри те, що в минулому Могилевська мала серйозні стосунки, знайти надійного чоловіка, який би залишався з нею до кінця життя, їй не вдалось. Проте, схоже, що у Новому році все складеться, як треба.

Нагадаємо, що нещодавно ми писали про те, як Наталія Могилевська проговорилася про свого чоловіка, з яким живе разом. Зірка розповіла, за яких обставин вони познайомились, а також про те, через що їм разом довелося пройти. Зрештою, схоже, що все в житті української співачки складається дуже добре, адже в останньому дописі Могилевська заговорила про особисте щастя.

Відома українська співачка висловилась про Новий рік, а також свої очікування щодо нього
Відома українська співачка висловилась про Новий рік, а також свої очікування щодо нього

На особистій сторінці Наталії Могилевської у соціальній мережі Інстаграм з’явився допис про новорічні бажання. Зірка поцікавилась у своїх шанувальників, яке бажання вони загадали у святкову ніч, а також розповіла про своє ставлення до цього. За зізнанням української співачки, вона усвідомила просту істину, що будувати будь-які плани – це смішити Бога. Втім, продовжила Могилевська, вона все-таки наважилась загадати бажання на майбутнє.

І крім нашої спільної мрії про перемогу, я мрію про особисте щастя

– підкреслила Наталія Могилевська.

Відома українська співачка розповіла в особистому блозі, про що мріє
Відома українська співачка розповіла в особистому блозі, про що мріє

У коментарях шанувальники також висловились про свої бажання, які вони загадували у новорічну ніч. Одна з підписниць Наталії Могилевської, схоже, має схожі мрії на своє майбутнє та хоче створити щасливу родину. Шанувальниця висловилась про те, що хоче завагітніти цьогоріч.

Коментар однієї з шанувальниць під новим дописом Могилевської
Коментар однієї з шанувальниць під новим дописом Могилевської

Крім того, підписники української співачки висловлювали й інші свої бажання. Майже всі писали про те, що бажають, аби в Україні якомога швидше настав мир. Ба більш, чимало шанувальників побажали Могилевській здійснення її мрій.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three × four =

Translate »