“Холостяк” Михайло Заливако вперше після розставання з Богдан показав фото з жінкою

Вибір редакції


Михайло Заливако та Анна Богдан – одна з найвідоміших пар українського шоу-бізнесу. Вони одні з небагатьох пар, які після закінчення проекту “Холостяк”, почали зустрічатись у реальному житті. Михайло та Анна почали жити разом одразу після проекту. Вони багато подорожували, планували спільне життя і думали про дітей. Однак їхнє кохання виявилося не довговічним.

Михайло Заливако та Ганна Богдан
“Холостяк” Михайло Заливако вперше після розставання з Богдан показав фото з жінкою

Після початку повномасштабної війни на території України Анна Богдан сама виїхала за кордон. Дівчина, яка дуже активно веде свій блог в Інстаграмі, перестала згадувати про свого коханого і нічого не говорила про те, де зараз Заливако. Шанувальники зіркової пари відразу запідозрили недобре і мали рацію. Нещодавно Анна Богдан зізналася, що вони з Михайлом більше не пара. Дівчина не стала називати причину розлучення, але наголосила, що саме вона ухвалила таке рішення.

Сам же Михайло Заливако надовго зник з інформаційного простору. Чоловік тільки недавно знову почав вести свій Інстаграм-блог та публікувати свіжі знімки.

Так, нещодавно Заливако опублікував в Інстаграм-сторіз фото із гарною дівчиною, яка виявилася його подругою. Перший знімок було зроблено на дні народження дівчини, а на другому фото Михайло з цією дівчиною позували у Харкові на тлі Успенського собору та корчили смішні пики.

"Холостяк" Михайло Заливако вперше після розставання з Богданом показав фото з жінкою
“Холостяк” Михайло Заливако вперше після розставання з Богдан показав фото з жінкою

Якими молодими ми були

, – підписав знімок Михайло.

Нагадаємо, обраниця Заливако на проекті “Холостяк” Анна Богдан до участі у романтичному шоу була одружена з екс-главою Офісу президента 45-річним Андрієм Богданом. Вони одружилися через 3 місяці після знайомства, але їхній шлюб довго не протримався. Дівчина не любить говорити про шлюб із політиком, але неодноразово натякала, що Андрій виявився аб’юзером. Дівчина стверджує, що саме вона вирішила розлучитися з політиком.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

8 − 5 =

Translate »