“Ховала такого красеня!” – зовсім не схожий на Дзідзьо – Одна Минута

Вибір редакції


Єдиний відомий факт про особисте життя української співачки, телеведучої та радіоведучої Ольги Цибульської – це те, що артистка давно одружена. Проте, особистість її чоловіка публіці невідома. Чоловік артистки, як і сама Ольга, старанно ховається від пильних очей шанувальників.

На фото у соціальних мережах Оля прикриває та всіляко приховує обличчя коханого, від чого підписникам відомий лише його силует. Нещодавно в мережі випливла інформація, яку, швидше за все, знайшли допитливі журналісти. Так, судячи з декларацій про доходи, чоловік Олі Цибульської – директор компанії “Радивиловмолоко” Сергій Грисюк.

Оля Цибульська давно перебуває у щасливому шлюбі
Оля Цибульська давно перебуває у щасливому шлюбі

Сама артистка, хоч і не хоче публічно розголошувати особу чоловіка, не приховує, що знайомі вони дуже давно. За словами співачки, вона його знає зі шкільних часів, і саме тоді у них почали зароджуватися теплі почуття одне до одного.

Одного разу, за визнанням Цибульської, кохані сварилися, що майже призвело до розлучення. Однак парі вдалося уникнути розриву і зараз вони перебувають у міцних і здорових відносинах, а також виховують спільну дитину. На православне Різдво у 2015 році співачка народила первістка – сина Нестора.

2021 року Оля Цибульська потрапила до центру гучного скандалу. Причиною стало розлучення співака Михайла Хоми (Дзідзьо) із дружиною Ярославою Притулою. Тоді публіка підозрювала, що Цибульська може виявитися коханкою Дзідзьо – надто багато, на думку шанувальників, вказувало на зовсім не дружні стосунки.

Колишня дружина Михайла Хоми також висловлювала свої підозри про роман. Так, Ярослава Притула висловила обурення тим, що артисти довго не спростовували чутки про зв’язок, а підливали олії у вогонь та відверто насолоджувалися увагою преси.

Ользі Цибульській приписували роман із Дзідзьо
Ользі Цибульській приписували роман із Дзідзьо

Як би там не було, скандал залишився в минулому, а сьогодні Оля Цибульська нарешті розкрила таємницю, яка цікавить шанувальників. У соціальній мережі Instagram співачка привітала дружина з його днем народження, продемонструвавши на відео його зовнішність.

Співачка поділилася, що пройшли довгі місяці умовлянь, перш ніж її чоловік нарешті зважився показатися фанатам дружини. Крім того, як зазначила Цибульська, він також погодився разом із нею брати участь у благодійному проєкті захисту бездомних тварин.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − fourteen =

Translate »