Хто був першим чоловіком Тіни Кароль? Біографія та особисте життя співачки, яка несе на собі хрест вдови

Вибір редакції


В 2008 році взимку Тіна Кароль пішла під вінець за свого другого продюсера Євгена Огіра. Їхнє весілля відбулося на узбережжі океану та було цілком таємним від публіки, а через півроку вони вже відкрито і гучно скріпили свій союз церковним шлюбом у Києво-Печерській лаврі. Особистому щастю артистки можна було позаздрити.

Цей рік став надзвичайно насиченим для пари – тоді ж у них з’явився первісток, хлопчик Веніамін. Шлюб Тіни та Євгена виглядав міцним, сповненим взаєморозуміння, кохання, підтримки і стабільності, чого так не вистачає у житті. На народження сина Огір звів для коханої будинок під Києвом, у якому вони мріяли прожити ще багато років разом.

Хто був першим чоловіком Тіни Кароль? Біографія та особисте життя співачки
Хто був першим чоловіком Тіни Кароль? Біографія та особисте життя співачки

Однак в один момент все обірвалося – Євгену поставили невиліковний діагноз, рак шлунку. Ця новина вразила весь український шоу-бізнес.

18 місяців боротьби, лікування в найкращих закордонних та українських клініках, важкі курси хіміотерапії не увінчалися успіхом. У квітні 2013 року Євген помер, а Тіна Кароль стала вдовою. Смерть і прощання з чоловіком стали найтрагічнішою подією за все життя артистки.

Їй було надзвичайно важко, однак вона зуміла заради сина і пам’яті коханого зібрати себе до купи. Тіна не стала закриватися зі своїм горем від усіх, на згадку про чоловіка вона відспівала безліч концертів в рамках гастрольного туру “Сила кохання та голосу”. Також Кароль присвятила Євгену Огіру свій альбом “Пам’ятаю”.

Хто був першим чоловіком Тіни Кароль? Біографія та особисте життя співачки
Хто був першим чоловіком Тіни Кароль? Біографія та особисте життя співачки

Більше поп-діва не ходила під вінець, хоча її тривалий час підозрювали у романтичних стосунках з молдавським співаком Даном Баланом. Далі чуток це не зайшло.

Від щасливого, хоч не довговічного шлюбу у співачки залишився син Веніамін Огір, який виріс напрочуд схожим на батька. Зараз хлопець – головна втіха у житті зірки.

Все про долю сина Тіни Кароль і Євгена Огіра в цьому відео:Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

eleven − 10 =