хто із зірок крутив роман зі своїм продюсером – Брежнєва, Лорак та інші – Одна Минута

Вибір редакції


Як би це банально не звучало, але часто творчий шлях майбутньої знаменитості починається зі стосунків із продюсером. Хто з українських знаменитостей крутив роман із своїм продюсером, читай далі у матеріалі.

Ані Лорак

Знаменитості, які крутили роман зі своїм продюсером: Ані Лорак
Знаменитості, які крутили роман зі своїм продюсером: Ані Лорак

Творчий шлях співачки Ані Лорак, яка народилася та виросла в Україні, розпочався у віці 14 років. Тоді на одному із пісенних конкурсів її помітив продюсер Юрій Фальоса. Він помітив у Кароліні талант та запропонував їй підписати з ним контракт на 10 років. Оскільки дівчинка була неповнолітньою, рішення підписати контракт ухвалила її мати. Жінка, не замислюючись, підписала контракт, адже вважала, що це таким чином її дочка зможе вирватися зі злиднів.

Робочі відносини між 14-річною Ані Лорак із дорослим та одруженим продюсером дуже скоро переросли у романтичні. Коли співачці було 16 років, вона з Фальосою почала жити разом на орендованій квартирі в Києві.

Тіна Кароль

Тіна Кароль та Євген Огір
Знаменитості, які крутили роман зі своїм продюсером: Тіна Кароль

Тіна Кароль познайомилася зі своїм продюсером Євгеном Огіром у 2008 році. Вони одразу сподобалися один одному і їхні робочі стосунки відразу стали романтичними. Минуло трохи часу, як Тіна дізналася, що носить під серцем дитину. Тоді закохані вирішили одружитися.

Однак їхнє сімейне щастя не було довгим. У 2013 році Євген Огір помер від тяжкої онкологічної хвороби.

Настя Каменських

Знаменитості, що крутили роман зі своїм продюсером: Настя Каменських

Настя Каменських не входить до тих співачок, чия кар’єра в шоу-бізнесі розпочалася через ліжко. Її роман із продюсером та колегою по сцені Потапом розпочався, коли вона була вже відомою співачкою. Потап та Настя Каменських відгуляли весілля у травні 2019 року, проте штамп у паспорті вони поставили задовго до цього.

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва несподівано показала новонароджених дітей і приголомшила Меладзе
Знаменитості, які крутили роман зі своїм продюсером: Віра Брежнєва

Про те, що між співачкою Вірою Брежнєвою та продюсером гурту “ВІА Гра” Костянтином Меладзе роман, розмовляли ще з тих часів, коли співачка тільки-но прийшла до гурту. Проте самі Віра та Костянтин ретельно приховували свої стосунки. Лише у 2015 році закохані вирішили офіційно оформити стосунки та заявити про свої почуття на публіку.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × one =

Translate »