Хто справжня мама дітей Алли Пугачової і Максима Галкіна та чи розповіла про неї Примадонна двійнятам – Одна Хвилина

Вибір редакції


Алла Пугачова і Максим Галкін стали однією з найбільш екстравагантних пар естради. Прихильників дуже бентежила різниця у віці цього подружжя та погляди на життя. Мало хто вірив, що молодий гуморист, перед яким не можуть встояти мільйони красунь дійсно серйозно зацікавився зрілою співачкою. Проте, вже який рік ця родина доводить, що коханню підвладні всі люди, незалежно від прожитих років.

Як і належить молодятам, проживши разом певний час вони замислилися про потомство. Подейкують, що ініціаторкою появи діток на світ стала саме Примадонна. Допомогли є подружжю народити малюків наука та медицина. Алла Борисівна на момент появи крихіток відсвяткувала вже 64-й День народження. Тож навіть фізично не могла б виносити сина та дочку.

Алла Пугачова разом зі своїми дітьми та чоловіком
Хто справжня мама дітей Алли Пугачової і Максима Галкіна

Втім, нині лікарі здатні створити справжнє диво. Посприяла появі на світ Лізи та Гаррі сурогатна матір.

У мережі прихильники Алли та Максима давно гадають, чи дійсно діти є рідними цьому подружжю. Є інформація, що однозначно це так, адже Пугачова за часів молодості лишила свій біоматеріал, аби за нагоди стати мамою вдруге. Також ширилися неодноразово чутки про те, що знайшлася справжня мама малюків.

Алла Пугачова з двійнятами
Хто справжня мама дітей Алли Пугачової і Максима Галкіна

Жінку звати Оленою і вона не приховує, що отримала за весь час, що пройшла пліч-о-пліч з зірковою парою чимало коштів. Начебто Галкін зміг заплатити більше, ніж було обумовлено.

Втім, для самих Лізи та Гаррі є тільки одна ненька, і це — Алла Пугачова. Вони ніжно кохають свою матусю, роблять їй самі подарунки та тішать своїм милим потішним бешкетництвом.

Нагадаємо, що Примадонна виїхала з рф та попросила тамтешніх можновладців визнати її іноагентом, як і її чоловіка Максима Галкіна. Зірка виїхала в Ізраїль разом з малюками, а її обранець нині працює над виступами у Європі.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Таємне життя дітей Заворотнюк та загадкова невістка: Що приховує від чужих очей Моя прекрасна няня


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × two =

Translate »