хто з них більш впливова – Одна Хвилина

Вибір редакції


Олена Зеленська

Дружина президента Володимира Зеленського весь час захищала права жінок. Окрім цього всіма силами намагалася просунути українську культуру в західні маси. Після російського вторгнення на територію нашої країни Олена доносила правду до міжнародної спільноти про те, що відбувається насправді в Україні.

Олена Зеленська попросила конгресменів США надати Україні зброю

Їй навіть дозволили виступити перед американськими конгресменами, що буває далеко не з усіма дружинами президентів інших країн. Зеленська попросила про надання зброї для захисту суверенітету України. Опікується перша леді також психологічною підтримкою жінок і дітей, що постраждали внаслідок війни.

Алла Пугачова

Не можна сказати, що співачка була готова йти на барикади, аби відстоювати власну думку щодо російської влади. Але кілька постів проти війни у мережі все ж зробила. Враховуючи шалену популярність Алли Борисівни, вони справили ефект бомби, що розірвалася в інформпросторі.

Алла Пугачова висловила підтримку Максиму Галкіну й Україні

У 2022 році артистка переважно перебувала за межами росії й особливо не зважала на те, що відбувається довкола. Та коли її чоловіка Максима Галкіна за його привселюдні антивоєнні вислови визнали “іноагентом”, жінка не стрималася. Пугачова звернулася до владної верхівки з проханням включити і її до цього списку, бо вона, мовляв, повністю розділяє погляди благовірного.

Після 24 лютого було ще декілька постів А.Б. в мережі на цю тему. Жодних слів на підтримку України в них не значилося, а лише йшла мова про те, що марно гинуть “наши мальчики” й таке інше. Але в сьогоднішніх реаліях російського тоталітаризму й такі зауваження від поважної людини багато що значать.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

18 − three =

Translate »