хто з українських знаменитостей вийшов заміж через вагітність – Одна Минута

Вибір редакції


Знаменитості з нашої добірки пішли під вінець, будучи вагітними. Однак усі ці пари дуже люблять один одного і їм вдалося створити міцний союз на багато років.

Оля Полякова та Вадим Буряковський

Хто з українських знаменитостей вийшов заміж вагітними: Оля Полякова

Оля Полякова познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком Вадимом Буряковським на корпоративі, де виступала. Тоді майбутня зірка була артисткою-початківцем, нікому не відомою співачкою, а Вадим був одружений з іншою жінкою. Між ними одразу пролетіла іскра і спочатку Полякова була у статусі коханки. Однак через деякий час Вадим Буряковський покинув свою дружину заради молоденької співачки Олі Полякової. 2004 року вони офіційно одружилися. Тоді Полякова була на 3-му місяці вагітності. Через 6 місяців у подружжя народилася дівчинка Маша.

Катя Осадча та Юрій Горбунов

Катя Осадча та Юрій Горбунов
Хто з українських знаменитостей вийшов заміж вагітними: Катя Осадча

Катя Осадча та Юрій Горбунов до останнього приховували свої стосунки. Однак, коли у телеведучої почав рости живіт, все стало на свої місця і закохані оголосили про свої стосунки. Одружилися Катя та Юрій, коли Осадча була на 9-му місяці вагітності. Закоханим поставили штамп у паспорті і за кілька днів телеведуча народила хлопчика Ваню.

Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв

Хто з українських знаменитостей вийшов заміж у становищі: Маша Єфросиніна

Маша Єфросиніна вже 18 років одружена з бізнесменом і політиком Тимуром Хромаєвим. Телеведуча ніколи не приховувала, що виходила заміж, будучи вагітною. Через кілька місяців після весілля Єфросиніної та Хромаєва у них народилася дівчинка Нана.

Тіна Кароль та Євген Огір

Тіна Кароль та Євген Огір
Хто з українських знаменитостей вийшов заміж вагітними: Тіна Кароль

Відома українська співачка Тіна Кароль вийшла заміж за свого продюсера Євгена Огіра у 2008 році, будучи вагітною. Цікаво, що в одному з інтерв’ю співачка зізналася, що спеціально обрала весільну сукню вільного крою, щоби ніхто не помітив її живіт. Через кілька місяців після одруження у них народився хлопчик Веніамін. На жаль, їхнє сімейне щастя тривало не довго. У 2013 році чоловік Кароль Євген Огір помер від тяжкого онкологічного захворювання.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × two =

Translate »