хто з відомих українок має найменший зріст – Вікторія Булітко, Юлія Саніна та інші (ФОТО) – Одна Хвилина

Вибір редакції


Вікторія Булітко

Відкриває рейтинг мініатюрних зірок учасниця “Дизель-шоу”. Зріст у Віки ледве сягає 155 см. І це дуже добре було видно, коли вона брала участь у “Танцях з зірками-2019”, де їй дістався в партнери високий і статний Дмитро Дікусар. А коли Булітко знаходиться сама, то складається враження, що перед нами дівчина високого зросту. Напевно, приймає такі ракурси, щоб візуально подовжити фігуру.

Христина Соловій

Улюблениця Святослава Вакарчука зі сцени і справді виглядає як старшокласниця. Але із залу ніхто й припустити не може, що у співачки всього 155 см зросту. І навіть те, що Христина майже не носить високі підбори, бо вважає це незручним, не видає її низьких параметрів.

Ані Лорак

На вигляд ця вигнанка міцненька і добре складена. І в житті, і на концертах Ані Лорак майже завжди на високих підборах і в сукнях, які візуально подовжують ноги. І багато фанатів не можуть відвести погляду від своєї улюблениці. Але правди нікуди діти – зріст співачки складає всього 162 см.

Наталія Могилевська

Співачка і двічі тріумфаторка “Танців із зірками” схильна до зайвих кілограмів, і весь час веде боротьбу з власною вагою. Напевно, саме те, що зірка пухкенька і справляє враження її високості. Але насправді це не так. Зріст Наталки, яка так полюбляє виставляти ноги з-під сукні у довгих вирізах, такий же, як у Лорак – 1,62 м. Важко повірити. Еге ж?

Юлія Саніна

Дивовижно фантастичні наряди цієї рок-виконавиці з низьким голосом справляють враження, що Юлія має модельний зріст. Але це далеко не так. Дівчина має в арсеналі всього 164 см. Для сцени стилісти їй підбирають спеціальний одяг, що підкреслює сильні сторони тіла. Але вдома, убравшись в кежуал і черевички на низькому ходу, Саніна перетворюється на справжню Дюймовочку.

Альона Альона

Альона Альона має зріст 1,65 см

І вже зовсім шокує інформація про зріст цієї реп-виконавиці. Виявляється, зріст дівчини складає всього 165 см, хоча в телевізорі вона видається 180-сантиметровою велетенкою. Така ілюзія, певно, пов’язана з надміру пишними формами співачки. Останнім часом Alyona Alyona плідно працює над собою. Якщо зірка набуде нових форм, то буде здаватися меншою на зріст.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

two × three =

Translate »