І ніякі вони не Ребрик, Аксельрод, Ротару та Білик: у момент народження зірки отримали зовсім інші прізвища - MusicUkraine

І ніякі вони не Ребрик, Аксельрод, Ротару та Білик: у момент народження зірки отримали зовсім інші прізвища

Вибір редакції


Знаменитості частенько називають себе зовсім не так, як записано в документах. Згодом настільки призвичаюються до нового прізвища, що навіть змінюють паспорт, позбувшись первісних даних.

Ірина Білик

Справжні прізвища зірок

Довгий час у паспорті зірки значилося прізвище Бєлік. Співачці цей російськомовний варіант не подобався, тому вона розпочала зіркову кар’єру як Білик. Згодом з’ясувалося, що в паспортах бабусі й дідуся й справді значилося Білик, а не Бєлік. Тож довелося йти до паспортного столу й відновлювати історичну справедливість. Тепер перед нами справжня Ірина Білик.

Девід Аксельрод

Справжні прізвища зірок

Хто стежить за розвитком творчості цього співака, пам’ятає, що на “Х-фактор” у 2010 році молодик прийшов як Володимир Ткаченко. Та й батьки його є Ткаченками. Тоді співаку вдалося дістатися фіналу шоу. А вже на “Голосі країни 9” артист брав участь як Девід Аксельрод. Чоловік Олени Мозгової пояснив, що таким було справжнє прізвище його дідуся, якого довелося позбутися через гоніння з боку радянської влади. Тепер же чоловік вирішив поновити родовід.

Лілія Ребрик

Справжні прізвища зірок

Навіть дружина Андрія Дикого мала при народженні зовсім інші дані. Насправді ведуча та блогерка Ліліана Тодорюк. І справа тут не у невдалому заміжжі, як це часто трапляється з жінками. Просто білявка вирішила взяти собі творчий псевдонім. Отак і перетворилася на Лілію Ребрик, а про Тодорюк уже ніхто й не згадує. У 2011 році знаменитість вийшла заміж, але не стала змінювати прізвище Ребрик. Хоча Ліліана Дика звучало б теж доволі не погано.

Ауріка та Софія Ротару

Справжні прізвища зірок

Насправді співачка має зовсім інші паспортні дані. Вона Аурелія Ротар. Коли село Маршинці приєднали до урср, то тату артистки записали в документах не Ротару, як було насправді, а Ротар. Першою повернулася до історичних джерел Софія, почавши виступати під псевдонімом Ротару. Її приклад наслідувала й менша сестра.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 − 1 =