“І я тебе кохаю, сонечко!” – Одна Хвилина

Вибір редакції


Вимушена розлука фронтмену гурту “Антитіла” і співачки Alyosha сталася через війну в Україні і постійні бомбардування Києва. Вони дуже сумували в розлуці, і нарешті випала нагода провести хоч деякий час разом. Цей приємний момент Тополя зафіксував і виклав у мережу, підписавши:

“Не Київ. Вечір – двісті сорок сьомий. Настрій – кохаю. Місяць – і відстані не мають значення”, – так охарактеризував фото глава родини.

Перший коментар під постом в Інстаграмі залишила вірна дружина, відзначивши: “І я тебе кохаю, сонечко”, розбавивши зізнання кількома червоними сердечками. Розчулені фанати теж почали писати коменти з найщирішими захопленнями і побажаннями.

Життя в розлуці

Вже вісім місяців Альоша з дітьми перебуває у безпечному місці. Її прихистили батьки чоловіка. Малечу вже записали до американської школи і дитсадка. За кордоном їм живеться непогано, але понад усе вони мріють, щоб родина возз’єдналася, і знову всі жили разом у любому Києві. Татусь, надівши військову форму і відбувши на фронт, робить усе можливе, щоб ця мрія якнайшвидше справдилася. Недарма ж у дописах рахує дні до нашої перемоги.

Марко, Роман і Марічка дуже чекали на тата, і врешті у нього з’явилася можливість хоч деякий час провести разом з ними. Альоша за цей час приїжджала і відвідувала чоловіка. Але діточок тоді не взяла.

Тарас Тополя до Дня територіальної оборони показав учасників гурту “Антитіла” у військово-польових умовах. Потрапивши на передову, музикант здивувався, побачивши там людей різного соціального статусу, навіть мільйонерів.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

thirteen − 12 =

Translate »