Ідеальні пари, які брехали в Інстаграмі: Остапчук, Войченко і Горняк, Квіткова і Добринін, Дорофєєва і Дантес

Вибір редакції


В більшості знаменитостей зараз є Інстаграм-блоги, в яких вони показують своє життя з ідеальної сторони, але правда виявляється не такою зразковою, як їм би хотілось. Дізнайтесь про пари з українського шоу-бізнесу, які брехали в Інстаграмі, що у них все добре.

Володимир Остапчук і дві його дружини Олена Войченко та Христина Горняк

Відомий український шоумен Володимир Остапчук в 2019 році розлучився з першою дружиною Оленою Войченко, з якою виховував двох дітей. До цього в Мережі він показував ідеальну картинку сімейного життя, а незадовго до публічної заяви про те, що розлучається і вже навіть не живе з дружиною заявляв в інтерв’ю Маші Єфросиніній, що дуже щасливий в шлюбі.

Володимир Остапчук з першою дружиною
Володимир Остапчук з першою дружиною

З другою обраницею, нотаріусом Христиною Горняк, Остапчук ділився купою романтичних фото, вони спілкувались з журналістами, розповідали про спільні плани на майбутнє, але і в цей раз картинка не відповідала дійсності. В 2022 році вони розлучились, Христина натякнула, що зірковий чоловік їй зрадив, а сам Вололдимир вже перебуває у нових стосунках з 22-річною журналісткою.

Колишня дружина Володимира Остапчука Христина Горняк
Друга дружина Володимира Остапчука Христина Горняк

Даша Квіткова і Нікіта Добринін

Перша пара в історії шоу “Холостяк”, яка одружилась – Даша Квіткова і Нікіта Добринін. У них є син Лев, нещодавно вони розповідали фанатам про бажання народити другу дитину і навіть ділились підготовкою до планування немовля, а в кінці 2022 року поїхали в Карпати та виставляли щасливі сімейні знімки. Однак після цього зненацька пара повідомила про розставання.

Дорофєєва і Дантес, Квіткова і Добринін та інші пари, які виявилися нещасними разом
Дорофєєва і Дантес, Квіткова і Добринін та інші пари, які виявилися нещасними разом

Квіткова розповіла, що рішення розійтись вони прийняли перед Новим роком, але проблеми у них почалися ще давно. При цьому в Інстаграм-блогах екс-подружжя цього не було помітно.

Надя Дорофєєва і Володимир Дантес

Пара, яку називали найміцнішою і найкрасивішою в українському шоу-бізнесі розлучилась в 2022 році. Дантес і Дорофєєва побудували разом будинок, жили в своє задоволення, подорожували і розвивали кар’єри, публічно зізнавались один одному в коханні і за спільним бажанням не заводили дітей.

Дорофєєва і Дантес, Квіткова і Добринін та інші пари, які виявилися нещасними разом
Дорофєєва і Дантес, Квіткова і Добринін та інші пари, які виявилися нещасними разом

Як виявилось, між ними встав інший чоловік – співачка закохалась в друга сім’ї Михайла Кацуріна. Вона стверджує, що це сталось після рішення більше не жити разом з Дантесом, але дуже скоро після офіційної заяви про розрив зірка представила Кацуріна як свого нового хлопця. Дантес пізніше закрутив роман з екс-дружиною Міші Дашею Кацуріною. Це навіть не любовний трикутник, а чотирикутник.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

5 × 2 =

Translate »