ідилія як в кіно – Одна Хвилина

Вибір редакції


В Україні Мурат Налчаджиоглу здобув популярність після початку стосунків з Ані Лорак. Український бізнесмен турецького походження давно розлучився зі співачкою, втім у ексзакоханих залишилась донька Софія. В яких стосунках перебувають Налчаджиоглу та Ані Лорак насправді, невідомо, втім зірковий батько приділяє своїй доньці якомога більше часу.

Зараз Мурат Налчаджиоглу будує стосунки з Лілією Реус, українською косметологинею. Разом вони виховують доньку дівчини від попереднього шлюбу та доньку Мурата Софію. Новорічні канікули новоспечена родина провела у європейській подорожі. Закохані вирішили подарувати своїм донькам ледве не кругосвітню поїздку. Востаннє їх помітили в Італії, а до цього Налчаджиоглу з дітьми та нареченою побував у Швейцарії, Франції та інших країнах.

Мурат Налчаджиоглу показав кадри з європейської подорожі
Мурат Налчаджиоглу показав кадри з європейської подорожі

На особистій сторінці відомого українського бізнесмена в соціальній мережі Інстаграм з’явились кадри з італійського міста Мілан. В описі до опублікованих кадрів Мурат Налчаджиоглу зазначив, що вони з родиною вже тримають шлях до України, тож, ймовірно, Італія стала останньою країною у великій сімейній подорожі.

Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу показав фото з європейської подорожі
Колишній чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу показав фото з європейської подорожі

В особистому блозі чоловік публікував, зокрема, Історії своєї нареченої. Лілія Реус показала своїм підписникам чимало цікавих моментів їхньої італійської прогулянки. Так, наприклад, кохана Мурата Налчаджиоглу продемонструвала її з нареченим смачний сніданок.

Італійський сніданок Налчаджиоглу та його коханої
Італійський сніданок Налчаджиоглу та його коханої

Крім естетичних кадрів і походів до ресторану, зіркова пара також продемонструвала ідилію, яка панує між ними. На опублікованому в блозі Налчаджиоглу відео його наречена Лілія ніжно обіймає свого коханого та дарує йому поцілунок в щічку.

Мурат Налчаджиоглу зі своєю нареченою в Італії
Мурат Налчаджиоглу зі своєю нареченою в Італії

До слова, ні на одній з Історій не було видно Софію Муратівну. Оскільки Налчаджиоглу зазначив, що зовсім скоро вони повертаються до України, то можна припустити, що його донька вже вирушила додому. Живе дівчинка зі своєю мамою Ані Лорак.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one + 19 =

Translate »