Ігор Кондратюк розкрив деталі гучного скандалу з екс-колегою Сергієм Сосєдовим – Одна Хвилина

Вибір редакції


Відомий український телеведучий свого часу брав участь у зніманні легендарного вокального шоу “Х-Фактор”. Так, за зізнанням артиста тоді він не зміг знайти спільну мову зі своїм колишнім колегою Сергієм Сосєдовим. В останньому інтерв’ю для “Rostyslove Production” Ігор Кондратюк розповів деталі скандалу.

Ігор Кондратюк висловився про свого екс-колегу Сергія Сосєдова

Нині російський музичний критик Сергій Сосєдов повернувся до своєї рідної країни та підтримує кремлівський режим у війні проти України. Сосєдов робить гучні заяви проти тих своїх колег, які висловлюють незгоду з військовими діями російської армії. Ігор Кондратюк вирішив пригадати, яким був Сосєдов багато років тому, коли вони разом сиділи в суддівських кріслах на телешоу “Х-Фактор”.

Ігор Кондратюк зізнався, що думає про Сергія Сосєдова та розповів про деталі їхніх непорозумінь
Ігор Кондратюк зізнався, що думає про Сергія Сосєдова та розповів про деталі їхніх непорозумінь

Український телеведучий зізнався, що вони з Сосєдовим часто вступали в публічні конфлікти та дискусії. Причиною ставали розбіжності думок у питанні стосовно Радянського Союзу. Ігор Кондратюк розповів, що Сергій Сосєдов завжди виступав “за” історичне минуле, втім сам телеведучий не підтримував його позиції.

У нас були такі заруби з Сосєдовим. Це було дивно… Я вже не розумію, чи була спроба з’ясувати стосунки, чи це просто таке пікетування

– зізнався в інтерв’ю український шоумен.

За зізнанням Ігоря Кондратюка, Сергій Сосєдов завжди виступав за Радянський Союз
За зізнанням Ігоря Кондратюка, Сергій Сосєдов завжди виступав за Радянський Союз

Крім того, український телеведучий пригадав позицію Сосєдова в питанні Криму. Колишній суддя “Х-Фактору” розповів, що він завжди був приголомшений подібними висловлюваннями Сергія Сосєдова. Російський музичний критик люто наполягав на тому, що Крим – російський.

За зізнанням Ігоря Кондратюка, він не міг зрозуміти, чим викликана позиція Сергія Сосєдова. Скандальний шоумен здобув популярність завдяки українській аудиторії та багато часу провів у Києві, тому Кондратюк не міг збагнути, чим була спричинена така думка Сергія Сосєдова та чим все-таки його могли образити українці.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Одна хвилина.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день


Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 × four =

Translate »