Ігор Кондратюк виправдав Влада Яму за втечу до США 24 лютого: “Кілька тисяч чоловіків вчинили так само”

Вибір редакції


Влад Яма, один із найвідоміших українських хореографів, разом із родиною виїхав далеко за межі рідної країни ще в перший день повномасштабної війни. Знаменитість, найімовірніше, встиг “протиснутися” через кордон, коли чоловікам призовного віку ще не заборонялось виїжджати за межі країни. Хай там як танцівнику вдалось покинути Україну, публіка засуджувала його та продовжує засуджувати.

Сам Влад Яма свого вчинку не пояснює, а нині продовжує будувати кар’єру, жити й активно вести особистий блог у соціальній мережі Інстаграм на території Сполучених Штатів. Критикують за таку поведінку шоумена не лише його шанувальники, але й колеги. Втім, дехто з представників шоубізнесу вважає, що хореографу потрібно дати шанс пояснити все. До цієї категорії, як виявилось, належить й Ігор Кондратюк.

Ігор Кондратюк спробував заступитись за свого колегу Влада Яму
Ігор Кондратюк спробував заступитись за свого колегу Влада Яму

У новому випуску подкасту від STAND UP Battle Club відомий український ведучий і продюсер висловився про хореографа. Знаменитість зазначив, що його насправді є, за що поважати. Ігор Кондратюк зазначив, що не вважає рішення Влада Ями покинути Україну правильним, втім танцівник безперечно мусить мати шанс розставити всі крапки над “і”.

Продюсер зауважив, що “кілька тисяч чоловіків вчинити так само”, як і Влад Яма. Ігор Кондратюк пояснив, що такий вчинок аж ніяк не додає нікому геройства, втім засуджувати навколишніх також не є оптимальною опцією. Знаменитість впевнений, що кожен, і Влад Яма також, повинен пояснити причини.

Ігор Кондратюк зізнався, як ставить до того, що Влад Яма виїхав з України до США
Ігор Кондратюк зізнався, як ставить до того, що Влад Яма виїхав з України до США

Продюсер також зазначив, що зганьбити хореографа та закинути йому “Ніколи не повертайся” – легко. Втім, вважає Ігор Кондратюк, історію про те, чому він прийняв саме таке рішення, публіка повинна почути саме з його вуст. Відомий ведучий і продюсер також зауважив, що, як цинічно б це не звучало, але він знає, що Влад Яма – не найкращий боєць.Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

three + two =