...

Ігрові автомати й дикі танці: Ступка влаштував вечірку у США та запросив екс-дружину з нареченим і доньку

Вибір редакції


Коли в Україні почалась повномасштабна війна, відомий український актор Дмитро Ступка якраз направлявся до рідного Києва. Новини про горе в рідній країні застали знаменитість у літаку. Втім, зірка кінематографа вирішив не повертатись до України та, деякий час поживши у Польщі, знову приїхав у США. Своє рішення знаменитість пояснив бажанням бути ближчим до своєї доньки.

У Штатах відомий український актор живе й досі. Ба більше, зірка час від часу опиняється у самому центрі скандалів та постійної критики публіки. Річ у тім, що Дмитро Ступка, на думку багатьох його підписників, продовжує вести особистий блог у соціальній мережі Інстаграм, як ні в чому не бувало. Так, наприклад, раніше зірка показав, як катається нічним містом на автівці разом із дамою.

Дмитро Ступка опинився в центрі скандалу через неоднозначні кадри
Дмитро Ступка опинився в центрі скандалу через неоднозначні кадри

Тепер відомий актор вирішив показати, яку вечірку влаштував для своєї доньки. Щоправда, причина виявилась вагомою. Дмитро Ступка повідомив, що днями, 25 квітня, його єдина дитина від колишньої дитини відзначила своє 6-річчя. Богдана, названа на честь зіркового прадідуся, з’явилась на світ 2017 року, за рік після весілля своїх батьків.

На своїй сторінці в Інстаграмі Дмитро Ступка показав кадри з дня народження доньки. До слова, на святкування актор, найімовірніше, прилетів до Лос-Анджелесу, де живе його колишня дружина Поліна Логунова зі своїм нареченим-американцем. Знаменитість разом зі своєю ексдружиною та її новим обранцем привітали дитину з її днем.

Дмитро Ступка показав, як його донька відсвяткувала день народження
Дмитро Ступка показав, як його донька відсвяткувала день народження

Зіркова родина відвідала парк атракціонів, а після веселої прогулянки вирушила додому. Поліна Логунова на своїй Інстаграм-сторінці також показала кадри зі святкування. Зокрема, стилістка замилувала підписників кадрами, як Богдана розрізає торт разом із татом і вітчимом.

Поліна Логунова показала, як її донька відсвяткувала день народження
Поліна Логунова показала, як її донька відсвяткувала день народженняИсточник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 1 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.