“Ілля не воює” – Одна Минута

Вибір редакції


Юрій Горбунов – не перший офіційний чоловік Каті Осадчої. До шлюбу з шоуменом Осадча була одружена з бізнесменом та народним депутатом Олегом Поліщуком. Коли вони одружилися, Каті було лише 18 років, а от Поліщук був на 15 років старшим. Вже через рік у них народився первісток Ілля, а ще через рік подружжя розлучилося.

Перший чоловік Каті Осадчої
Як виглядає перший чоловік Каті Осадчої

Катя Осадча не приховує, розлучилися вони з першим чоловіком через різницю у віці. За словами телеведучої, їй у 20 років хотілося веселитися, зустрічатися з друзями, розвивати кар’єру на телебаченні, а її 35-річному чоловікові хотілося тихе, затишне щастя вдома. Через різницю в інтересах Осадча та Поліщук розлучилися.

Нині старшому синові Каті Осадчій 19 років. Минулого року Ілля закінчив престижну київську школу і вступив до ще більш престижного навчального закладу в США — Університету Меріленда. Там син Осадчої здобуває освіту у сфері IT.

Ілля зовсім не публічна людина, на відміну від мами. Він навіть не веде соціальних мереж, проте іноді Катя Осадча показує свіжі знімки.

Так, сьогодні, 23 серпня, коли в Україні відзначають День Державного Прапора, Катя Осадча опублікувала у своєму Інстаграм-блозі фото із сином Іллею. На знімку Осадча позувала у блакитній футболці, а Ілля — у жовтій, що символізує кольори українського прапора.

У підписі до фото Катя зазначила, що цього року День Прапора особливий, адже тепер блакитно-жовтий колір у всьому світі символізує свободу та силу духу народу.

Щоб випередити незручні питання Осадча сама зізналася, що її син не воює.

Ілля не воює, вивчає IT та вже захищає країну на цьому фронті.

, – написала телеведуча.

Користувачі Мережі відразу почали коментувати фото Каті та сина. Багато хто відзначив, що Ілля дуже гарний хлопець і як дві краплі води схожий на маму. Однак були й ті, які обурилися тим фактом, що хлопець не пішов на фронт і висловив свою думку, що це нібито через те, що у нього “медійні та багаті батьки”.

Катя Осадча показала дорослого сина від першого шлюбу та розповіла, чим він зараз займається

Источник

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 − eleven =

Translate »